Друга ліга. «Дружбі» до мети залишилося два кроки

Прихований лідер другої ліги, «Дружба» з Мирівки, докладає зусиль, аби на фініші обійтися без втрат.

От і в черговому турі підопічні Дмитра Чирикала зробили впевнений крок до мети, підвищення в класі, розтрощивши на виїзді «Кудрівку». На 33-й хвилині бомбардир гостей Іван Сомов відкрив рахунок, скориставшись передачею Андрія Порохні, а невдовзі Максим Казаков завершив багатоходову комбінацію партнерів.

Господарі після перерви зробили все, аби скоротити відставання до мінімуму, але в компенсований час пропустили втретє після удару Данила Колесника. Узявши гору з рахунком 3:0, мирівці в разі перемог на фінішній прямій над «Рухом-2» та «Скалою 1911» здобудуть таку бажану путівку до першої ліги.

Записав до свого активу чергову звитягу й лідер — ФК «ЮКСА». Граючи у Вінниці проти «Ниви», команда з Тарасівки вийшла вперед після удару бразильського легіонера Матеуса. На початку другого тайму Віталій Варяник вирівняв становище. На 58-й хвилині витримка зрадила подолянина Володимира Грачова, який забив м’яч у свої ворота. Останнє ж слово було за Адерінсолою Есеолою — 3:1 на користь підопічних Миколи Цимбала.

А сьогодні в епіцентрі уваги був поєдинок у Винниках, де «Рух-2» приймав «Звягель». Рахунок відкрили господарі, але поліщуки спочатку відігралися, реалізувавши пенальті, а в компенсований час вирвали перемогу — 2:1.

Турнірна таблиця та бомбардири

21.07.2024 15:14

Друга ліга. Кадрові зміни у «Кремені», непоступливість вінницької «Ниви», міцні позиції «Скали 1911»

Суперництво в другій лізі стартує 4 серпня. На відміну від минулого се...

08.06.2024 15:04

Визначилися переможці перехідних матчів за місця в першій лізі сезону-2024/2025

Сьогодні, 8 червня відбулися матчі-відповіді плей-оф за місця в першій...

01.06.2024 15:36

Відбулися перші перехідні матчі за місця в першій лізі сезону-2024/2025

Сьогодні, 1 червня відбулися перші матчі плей-оф за місця в першій ліз...

26.05.2024 15:30

Друга ліга. «Дружба» підвищується в класі, а ФК «ЮКСА» та «Звягель» зіграють у перехідних матчах

Сьогодні визначилася найсильніша команда другої ліги, яка здобула прав...