Друга ліга. Нічия «Дружби» зі «Звягелем» — на користь конкурента

Драматично розгорталися події в центральному матчі 26-го туру «Дружба» — «Звягель».

У середині другого тайму господарі вийшли вперед після влучного удару головою Андрія Сторчоуса, який вийшов на заміну.

Поразка в цьому матчі практично позбавляла поліщуків шансів на здобуття прямої путівки до першої ліги. Тому гості під завісу поєдинку кинули великі сили в атаку й не прогадали. У компенсований час Богдан Оринчак, який також вийшов на заміну, у падінні забив ефектний гол, урятувавши свою команду від неприємностей — 1:1.

Такий підсумок неабияк потішив ще одного претендента на перше місце — ФК «ЮКСА». Команда з Тарасівки, граючи в Стрию, відкрила рахунок на 78-й хвилині після удару бразильського легіонера Сантьягу Росіана. Та все ж не йому судилося стати героєм матчу. Уже в компенсований час у ворота гостей було призначено пенальті, але стриянин Максим Авер’янов програв дуель воротарю Нікіті Федотову. Відтак «ЮКСА» здобуває перемогу (1:0) та знову стає одноосібним лідером, проте за втраченими очками попереду «Дружба» і «Звягель».

І наостанок. ФК «Тростянець» за обопільною згодою вирішив припинити співпрацю з головним тренером Валерієм Шаповаловим. В останніх турах діями «містян» буде керувати помічник Шаповалова — Володимир Прокопиненко.