У Києві відбувся 32-й за ліком турнір «Дзвони Чорнобиля»
![](/photos/FFU/2024/дч-2024-1-min.jpg)
26 квітня, у роковини Чорнобильської трагедії, відбувся вже 32-й за ліком турнір «Дзвони Чорнобиля». Цього разу в ньому взяли участь команди футболістів 2012 року народження.
Турнір, що був започаткований ліквідаторами аварії на ЧАЕС, президентом ФК «Троєщина» Володимиром Росторгуєвим та першим віцепрезидентом Миколою Сьоміним, відвідали почесні гості, зокрема олімпійський чемпіон та легенда українського футболу Олексій Михайличенко.
У змаганні-2024 взяли участь вісім команд. Так, ФК «Вигурівщина» посів восьме місце, ФК «Чернігів» — сьоме, ФК «Троєщина» — шосте, КДЮСШ-14 — п'яте, КДЮСШ «Козак» — четверте та ДЮСШ «Бородянка» — третє.
Переможцем же турніру стала бучанська команда «Академія Алієва», яка у фінальній зустрічі в серії післяматчевих пенальті здолала ФК «Мал» із міста Коростень, що посів, відповідно, друге місце.
Усі команди-учасники «Дзвонів Чорнобиля»-2024 отримали від Української асоціації футболу ігрові м'ячі.
Європейські студентські ігри-2024: українські команди розпочали свою боротьбу на турнірі
Змагання Європейських студентських ігор-2024 проводяться в угорських Д...
Команда українських біженців узяла участь у мінітурнірі в Італії
Команда українських біженців узяла участь у мінітурнірі, організованом...
Правила гри IFAB-2024/2025 українською мовою — на сторінці Комітету арбітрів УАФ
Комітет арбітрів Української асоціації футболу звертає увагу на те, що...
За сприяння УАФ організовано відпочинок дітей-переселенців у літньому таборі на Закарпатті
Закарпатська асоціація футболу за сприяння Української асоціації футбо...