У Києві відбувся 32-й за ліком турнір «Дзвони Чорнобиля»

26 квітня, у роковини Чорнобильської трагедії, відбувся вже 32-й за ліком турнір «Дзвони Чорнобиля». Цього разу в ньому взяли участь команди футболістів 2012 року народження.

Турнір, що був започаткований ліквідаторами аварії на ЧАЕС, президентом ФК «Троєщина» Володимиром Росторгуєвим та першим віцепрезидентом Миколою Сьоміним, відвідали почесні гості, зокрема олімпійський чемпіон та легенда українського футболу Олексій Михайличенко.

У змаганні-2024 взяли участь вісім команд. Так, ФК «Вигурівщина» посів восьме місце, ФК «Чернігів» — сьоме, ФК «Троєщина» — шосте, КДЮСШ-14 — п'яте, КДЮСШ «Козак» — четверте та ДЮСШ «Бородянка» — третє.

Переможцем же турніру стала бучанська команда «Академія Алієва», яка у фінальній зустрічі в серії післяматчевих пенальті здолала ФК «Мал» із міста Коростень, що посів, відповідно, друге місце.

Усі команди-учасники «Дзвонів Чорнобиля»-2024 отримали від Української асоціації футболу ігрові м'ячі.

02.10.2024 18:04

Молодіжні хаби проєкту «Відкриті уроки футболу» в жовтні: підтримка дітей, постраждалих від війни

У жовтні молодіжні хаби проєкту УАФ та обласних асоціацій футболу &laq...

01.10.2024 20:22

У Києві відбувся товариський матч між збірною України серед ветеранів та командою ЗСУ

Сьогодні в Києві на полі НТК ім. В. Баннікова з нагоди Дня захисників...

28.09.2024 14:00

Дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу» в Києві: день радості, єднання та підтримки

27 вересня на штучному майданчику НТК ім. В. Баннікова в Києві відбувс...

24.09.2024 16:00

ХОАФ продовжує співпрацю з футбольними тренерами та новоствореними дитячими командами