Офіційно. Проведено службове розслідування за фактом можливого впливу на результат матчу 16-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 «Минай» — «Динамо»

За повідомленням голови Служби внутрішніх розслідувань протиправної поведінки учасників футбольних змагань УАФ Андрія Давиденка, згідно з Кодексом етики і чесної гри 16 квітня 2024 року було відкрито службове розслідування за фактом можливого впливу (маніпулювання) на результат матчу 16-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 «Минай» — «Динамо», що відбувся 17 квітня 2024 року.
Превентивними заходами було попереджено вплив (маніпулювання) на результат матчу.
В подальшому в межах службового розслідування здійснено відрядження в розташування ФК «Минай» та зібрані дані та свідчення, які стосуються справи. Зокрема, опитані представники ФК «Минай» та представник третьої сторони.
Всі матеріали будуть передані до комітету з етики та чесної гри.
«Відкриті фестивалі футболу» в Синельниковому на Дніпропетровщині
У Синельниковому, що на Дніпропетровщині, на базі місцевого ліцею № 7...
Півстоліття легендарної школи: «Дніпро-75» гучно відсвяткував ювілей у серці рідного міста
5 травня на стадіоні «Олімпійські резерви» у Дніпрі Асоціа...
УАФ провела інклюзивний фестиваль «Футбол для всіх»
3 травня на штучних полях київського НТК ім. Віктора Баннікова відбувс...
Реабілітація через спорт: УАФ спільно із Superhumans організувала перший спортивний табір для ветеранів
Під час матчів Ліги націй завдяки небайдужості вболівальників націонал...