У Дніпропетровській області за підтримки УАФ та УЄФА пройдуть «Відкриті уроки футболу»

Цієї весни в Дніпропетровській області відбудуться «Відкриті уроки футболу», організовані в межах проєкту Української асоціації футболу Open Fun Football Schools за підтримки УЄФА.

«Відкриті уроки футболу» не лише спрямовані на розвиток футбольної майстерності серед дітей, а й мають ширший соціальний контекст. Організатори покликані забезпечити психосоціальну підтримку дітям, які постраждали внаслідок війни, а також об’єднати їх із місцевими однолітками в межах соціальної інтеграції. Крім того, інклюзивне середовище дозволяє участь дітей незалежно від рівня здібностей, статі та особливих освітніх потреб.

Одним з основних принципів проєкту є філософія масового футболу, яка закликає радіти грі, а не битися за результат за всяку ціну. Учасники також отримають знання з безпеки в умовах війни та підтримку в дотриманні здорового способу життя.

Очікується, що  «Відкриті уроки футболу» відбудуться в місті Дніпро на стадіоні «Олімпійські резерви» 18 травня. Початок — о 8:30.

Асоціація футболу Дніпропетровської області закликає всіх бажаючих долучитися до цього заходу та зробити свій внесок у підтримку соціально вразливих дітей та в розвиток футболу в регіоні.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2026 14:00

Третій центр UEFA Playmakers на Волині — на базі рожищенської ДЮСШ

Третій центр реалізації проєкту Української асоціації футболу та Асоці...

15.02.2026 14:00

Міжнародний проєкт UEFA Playmakers — у Києві

На базі київської школи № 271 під керівництвом тренерів Володимира Вол...

08.02.2026 18:02

Тривають заходи молодіжних хабів проєкту «Відкриті фестивалі футболу» в регіонах

Тривають заходи для дітей у молодіжних хабах проєкту «Відкриті ф...

03.02.2026 13:02

Проєкт UEFA Playmakers — у Гощі, що на Рівненщині

Завершено цикл занять в одному з трьох центрів проєкту UEFA Playmakers...

Підписатися на новини