Спеціальний проєкт EORE. У Чернівцях у межах Дня волонтера відбувся дитячий футбольний фестиваль
![](/photos/FFU/2024/фест-черн-2-min.jpg)
У квітні чернівецька команда тренерів Spirit of Soccer Ukraine стала співорганізатором масштабного проєкту, присвяченого навчанню дітей уникненню вибухонебезпечних предметів та мін.
На базі гімназії № 15 у Чернівцях у межах Дня волонтера тренери провели футбольний фестиваль, активну участь у якому взяли діти різних вікових категорій. Адже саме в цьому навчальному закладі є велика кількість учнів із сімей ТПО (тимчасово переміщених особ. — Прим. ред.), які в майбутньому планують повернутися до рідних домівок на Сході та Півдні України.
Фото ffbuk.org.ua
Разом із тренерами учасники не лише активно та весело провели час, а й долучилися до обговорення надзвичайно важливої теми — загрози вибухонебезпечних предметів і мін та алгоритму дій у разі їхнього виявлення. Основні меседжі навчання були в межах курсу Асоціації саперів України EORE (Explosive ordnance risk education) — ТРИМАЙСЯ ПОДАЛІ, НЕ ТОРКАЙСЯ, КОМУНІКУЙ ТА ПОВІДОМЛЯЙ!
Фестиваль пройшов за сприяння та пiдтримки УАФ, ААФУ, регiональної асоціації футболу та мiжнародної органiзацiї Spirit of Soccer.
Європейські студентські ігри-2024: українські команди продовжують боротьбу в турнірі
Українські футбольні та футзальні команди продовжують свої виступи на...
Виконком УАФ затвердив склад Комітету з етики і чесної гри УАФ
Виконком УАФ, що пройшов 10 липня, на пропозицію голови Комітету з ети...
Військові на реабілітації та родини загиблих фанатів були серед уболівальників збірної України на Євро-2024 в Німеччині
Понад 300 українських ветеранів, військових на реабілітації, а також р...
У Чернівцях пройшли курси підвищення кваліфікації шкільних учителів фізичної культури з модулю «Футбол»
На базі кафедри фізичної культури та основ здоровʼя факультету фізично...