Вік-енд для легіонерів збірної України: на шістьох — дві перемоги, три поразки та нічия

Минулого вік-енду з 12-ти легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на березневі матчі плей-оф відбору Євро-2024, на поле у складах своїх клубів виходило шестеро.

У суботу, 6 квітня, у межах 32-го туру англійської Прем’єр-ліги «Евертон» Віталія Миколенка (повний матч) переміг на власному стадіоні «Бернлі» (1:0), «Арсенал» Олександра Зінченка (відіграв 72 хвилини) розбив у гостях «Брайтон» (3:0), а «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) програв на чужому стадіоні «Лутону» (1:2).

У 28-му турі португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна (повний матч) програла виїзне дербі «Спортингу» (1:2).

У неділю, 7 квітня, у 25-му турі австрійської бундесліги ЛАСК Максима Таловєрова (повний матч) поступився у Граці місцевому «Штурму» (0:1).

А в АПЛ «Челсі» Михайла Мудрика (вийшов на заміну на 82-й хвилині) розійшовся на виїзді миром із «Шеффілд Юнайтед» (2:2).

29.04.2024 10:15