Друга ліга. Аргументи ФК «ЮКСА» у Звягелі виявилися вагомішими

У 22-му турі чемпіонату другої ліги сьогодні в епіцентрі уваги були відразу два протистояння.

У Звягелі місцеві футболісти, які очолювали турнірну таблицю, приймали головного конкурента в боротьбі за пряму путівку до першої ліги — ФК «ЮКСА». Гості з Тарасівки, серед яких вирізнялися три бразильські легіонери, зуміли нейтралізувати спроби господарів атакувати великими силами завдяки компактності й грі на випередження. У середині першого тайму ФК «ЮКСА» вийшов уперед після удару Кирила Ховайка. Перед перервою Ян Морговський міг вирівняти становище, але не реалізував пенальті. Підсумковий рахунок встановив Андрій Демиденко, який ще раз засмутив воротаря звягельців Антона Яшкова. 0:2. Підопічні Миколи Цимбала випередили «Звягель», перемістившись на перше місце.

Скористатися осічкою «Звягеля» й наздогнати поліщуків могла «Дружба», якби взяла гору над «Чайкою». Але не судилося. Капітан гостей Богдан Семенець відкрив рахунок на 17-й хвилині, а Андрій Порохня врятував мирівчан від поразки — 1:1. Утім, за втраченими очками саме «Дружба» є прихованим лідером, випереджаючи як ФК «ЮКСА», так і «Звягель».