Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі «Карпати» приймали «Полтаву».

Суперники не змогли задіяти бойові склади, зокрема у львів’ян був відсутній легіонер Владислав Бабогло, якого викликали до збірної Молдови. Його відсутність у центрі оборони відчувалася.

Зате на правому фланзі півзахисту дебютував француз Джаред Хаса, який минулої осені виступав за ізраїльський «Маккабі» з Петах-Тікви. Проте, незважаючи на активність, не йому судилося стати героєм матчу.

Основні події розгорталися в другому таймі. На його початку львів’янин Павло Полегенько ефектним ударом відкрив рахунок. Але на 58-й хвилині з поля було вилучено стопера господарів Богдана Векляка, і за 20 хвилин полтавець Микола Бужин вирівняв становище — 1:1. Проте це не вибило зелено-білих із колії. Навіть граючи в меншості, вони шукали нагоду відзначитися й були винагороджені. У компенсований час за гру рукою у своєму штрафному майданчику гості були покарані 11-метровим. Невгамовний Полегенько чітко виконав вирок — 2:1.

А в групі вибування на перший погляд несподіваний результат, 1:4, було зафіксовано в поєдинку лідера, «Металурга», з аутсайдером —  «Хустом». Проте розгром запорізької команди для фахівців був очікуваним, адже під час зимової перерви «Металург» залишили аж 17 футболістів, тоді як закарпатці, навпаки, зміцнили свої лави.

Результати матчів і турнірні таблиці першої ліги

21.04.2024 16:01

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...