U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти команди Марокко U-23, яка, до речі, є майбутнім суперником олімпійської збірної України на літніх Іграх-2024 у Франції. Гра відбулася в турецькій Антальї на стадіоні «Мардан».

Початок матчу проходив у рівній боротьбі без моментів, аж поки на 19-й хвилині Очеретько ударом із підбору з-за меж штрафного не відкрив рахунок. Пізніше неточною спробою відзначився Горбач, потім Ель-Ваззані вийшов на побачення з Нещеретом, однак свій шанс змарнував. Згодом не скористався помилкою біля воріт синьо-жовтих Беграві, пробивши занадто слабко.

На 33-й хвилині Хлань перехопив м’яч та ввірвався до штрафного, але його удар заблокували. Марокканці відповіли небезпечним ударом Ель-Вахді, з яким упорався Нещерет. До перерви можна відзначити неточну дальню спробу Брагару.

У перерві Унаї Мельгоса змінив майже весь склад нашої команди. Другий тайм розпочався з невдалої дії голкіпера Марокко, коли м’яч ледь не влетів у ворота рикошетом. Пізніше з хорошої позиції Волошин головою пробив мимо. На 64-й хвилині Квасниця здорово виконав штрафний, але воротар його удар парирував.

Марокканці відповіли проходом Еззалзулі, який із гострого кута не зміг переграти Кінарейкіна. Незабаром українці розігнали контратаку, яку Пастух завершив ударом у руки голкіперу, пізніше у площину пробив Краснопір. Суперники відповіли ударом Ель-Вахді, на який зреагував Кінарейкін. Наприкінці матчу синьо-жовті заблокували небезпечний удар Беграві. Згодом він же таки відправив м’яч у сітку, але зробив це з офсайду. У підсумку українці втримали переможний рахунок — 1:0.

Нагадаємо, що 26 березня в межах відбору молодіжного чемпіонату Європи 2025 року відбудеться поєдинок Азербайджан — Україна, який пройде в Баку на «Азерсун Арена». Зустріч розпочнеться о 14:00 за київським часом. Додамо, що з п’ятьма перемогами в п’яти матчах команда Унаї Мельгоси впевнено очолює таблицю групи F.

Тим часом відбулися два матчі за участі суперників молодіжної збірної України у відборі Євро-2025 (U-21). Англія на виїзді розгромила Азербайджан (5:1), а Сербія в гостях зіграла внічию з Люксембургом (1:1).

Товариський матч молодіжної збірної

Україна (U-21) — Марокко (U-23) — 1:0 (1:0)

Гол: Очеретько (19).

Україна (1-й тайм): Нещерет, Крупський, Слюбик, Батагов (к), Смоляков, Очеретько, Крушинський, Брагару, Рубчинський, Хлань, Горбач.

Україна (2-й тайм): Кінарейкін, Роман, Салюк, Павлюк, Смоляков, Варфоломєєв, Яцик, Квасниця, Пастух, Волошин (к), Краснопір.

Запасний: Ісенко.

Тренер: Унаї Мельгоса.

Марокко (U-23): Хасбі, Ель-Вафі, Кехта, Ель-Ваззані, Салах (Дріош, 75), Ель-Вахді, Беграві, Еззалзулі (к), Амраві (Нассох, 82), Ет-Таїбі, Муеффек.

Запасні: Маго, Ганімі, Манавате, Бушварі, Букамір, Лаазірі, Ель-Джебарі, Ігамане, Таха, Ель-Мубарік, Мавхуб.

Плей-оф: 11—19 листопада 2024 року.

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

21.03.2024 18:00

U-21: гравці молодіжної збірної України поділилися думками щодо підготовки до березневих матчів

У Туреччині молодіжна збірна України продовжує роботу перед березневим...