WU-17: дівоча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 14 березня в Нідерландах дівоча збірна України WU-17 матчем проти господарок стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 в Лізі А.

Завдяки підтримці Футбольної федерації Нідерландів (KNVB) українська команда розпочала свій збір одразу на території приймаючої сторони, у місті Делфт. Сьогодні в Нордвейку на Gemeentelijk Sportpark S.J.C. синьо-жовті зустрічалися з господарками групи А5.

Уже на 2-й хвилині нідерландки повели в рахунку. Надалі вони контролювали хід подій і під кінець першого тайму провели ще два м’ячі.

У другій половині гри господарки з пенальті забили вчетверте. Тож у підсумку українки поступилися — 0:4.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року підопічні Сергія Сапронова проведуть проти команди Іспанії 17 березня.

Євро-2024 (WU-17). Другий раунд відбору. Група А5

14.03.2024

Україна (WU-17) — Нідерланди (WU-17) — 0:4 (0:3)

Голи: Гюйсман (2), Ренфурм (44), Зюйдберг (45+1), Івенс (59, з пенальті).

Україна (WU-17): Сахно, Ігнатенко, Вершняк, Савка, Масловська, Савкіна, Авраменко, Гладун (Жигадло, 90+2), Мигаль (Купцова, 87), Коновалова (Артеменко, 70), Марценюк.

Нідерланди (WU-17): ван дер Вліт, Алгра (Уденампсен, 46), Конінк (Вірельтс, 67), Бургерс, Купман, Шольтен (Веркухен, 87), Ренфурм, Івенс, Зюйдберг (Бурбум, 78), Лонт, Гюйсман.

Попереджені: Савка (19), Ігнатенко (49) — Зюйдберг (67).

Час початку матчів — київський.

У другому раунді кваліфікації визначаться сім збірних, які складуть компанію Швеції у фінальній стадії чемпіонату Європи серед дівчат віком до 17-ти років, а також команди, які перейдуть з однієї ліги до іншої. Посів під час жеребкування другого раунду визначався позиціями, на яких збірні фінішували в першому раунді.

У Лізі А в семи групах зіграють 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп Ліги А в другому раунді (і найкращий володар другого місця, якщо Швеція фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої відбудуться в період із 5-го до 18 травня. Команди, що посядуть у групах четверті місця, перший раунд сезону-2024/2025 розпочнуть у Лізі В.

22 команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у шести групах (чотири — по чотири учасники, дві — по три) боротимуться за путівки до Ліги А першого раунду наступного розіграшу.

Євро-2024 (WU-17). Другий раунд відбору

Ліга А

Група А1: Франція, Німеччина, Чехія, Словаччина.

Група А2: Фінляндія, Португалія, Ісландія, Косово.

Група А3: Австрія, Угорщина, Бельгія, Хорватія.

Група А4: Швеція, Норвегія, Швейцарія, Уельс.

Група А5: Іспанія, Нідерланди, Україна, Туреччина.

Група А6: Англія, Італія, Греція, Сербія.

Група А7: Польща, Данія, Шотландія, Північна Македонія.

Ліга В

Група В1: білорусь, Чорногорія, Литва, Андорра.

Група В2: Болгарія, Словенія, Молдова, Азербайджан.

Група В3: Румунія, Фарерські о-ви, Латвія, Грузія.

Група В4: Боснія і Герцеговина, Естонія, Вірменія, Казахстан.

Група В5: Північна Ірландія, Мальта, Люксембург.

Група В6: Ірландія, Ізраїль, Албанія.

Нагадаємо, дівоча збірна України WU-17 у своїй групі першого раунду відбору Євро-2024 посіла третє місце і зберегла прописку в Лізі А.

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

24.04.2024 13:00

WU-16: дівочу збірну України привітали на Закарпатті з перемогою на Турнірі розвитку УЄФА (фото)

22.04.2024 13:13

WU-16: дівоча збірна України стала переможцем Турніру розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку...

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...