Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору з перемоги над Грецією

Сьогодні матчем із Грецією юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 4 разом зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Свій перший матч підопічні Юрія Мороза проводили проти господарів міні-турніру в грецькому місті Патри на Kostas Davourlis Stadium.

Перший тайм проходив за переваги еллінів, які завдали кількох ударів по воротах Макаренка, хоча і їхньому кіперу також довелося вступати в гру.

На 51-й хвилині греки залишилися в меншості — друге попередження отримав Мокріс. Ініціатива перейшла до нашої команди, певний час господарі трималися, проте все ж синьо-жовті дотиснули суперника. На 75-й хвилині Редушко з передачі Драгана відкрив рахунок, а пізніше Богданов реалізував пенальті.

Тож підопічні Юрія Мороза стартують із перемоги — 2:0. Наступний матч наші юнаки проведуть 9 березня проти Швейцарії.

Євро-2024 (U-17). Еліт-раунд відбору. Група 4

06.03.2024

Греція (U-17) — Україна (U-17) — 0:2 (0:0)

Голи: Редушко (75), Богданов (80, з пенальті).

Греція (U-17): Белеріс, Косідіс, Мокріс, Батаулас, Вірсокінос (Фрагкос, 63), Нтані (Зурідакіс, 63), Елефтеріадіс, Міфу (Сарріс, 85), Міхайлідіс (Цамаліс, 73), Караргіріс (Бердос, 46), Дунга.

Україна (U-17): Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтярь, Стрільчук (Рибак, 85), Оличенко (Драган, 73), Озимай (Халілов, 89), Редушко, Богданов, Степанов (Денисов, 46), Бондар (Гармаш, 73).

Попереджені: Мокріс (30), Вірсокінос (45+1), Батаулас (81) — Оличенко (34), Стрільчук (35), Озимай (84).

Час початку матчів — київський.

Нагадаємо, жеребкування еліт-раунду поділило 32 команди на вісім груп. На кону — 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.

Євро-2024 (U-17). Еліт-раунд відбору

Група 1: Англія, Франція, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Уельс, Болгарія, Швеція, Румунія.

Група 3: Нідерланди, Бельгія, Фінляндія, Італія.

Група 4: Греція, Швейцарія, Словаччина, Україна.

Група 5: Португалія, Німеччина, Хорватія, Ірландія.

Група 6: Туреччина, Сербія, Грузія, Данія.

Група 7: Іспанія, Австрія, Словенія, Норвегія.

Група 8: Польща, Чехія, білорусь, Боснія і Герцеговина.

Нагадаємо, торік під керівництвом Володимира Єзерського синьо-жовті посіли третє місце у своїй групі кваліфікаційного раунду та пройшли далі за конкурсом серед третіх команд.

03.05.2024 23:16

U-17: юнацька збірна України дізналася своїх суперників у відборі Євро-2025

У п'ятницю, 3 травня у Ньйоні відбулося жеребкування першого кваліфіка...

16.04.2024 17:45

Купуйте квитки на Євро-2024 (U-17) за участі юнацької збірної України!

Юнацька збірна України U-17 братиме участь в Євро-2024, що проходитиме...

15.04.2024 12:00

Юрій Мороз: «Минулий збір показав, що місце в складі на Євро ні для кого не заброньовано»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсум...

11.04.2024 18:30

U-17: юнацька збірна України в другому спарингу поступилася команді Кіпру

Юнацька збірна України U-17 провела другий товариський матч із ко...