Український арбітраж у системі програми УЄФА Grassroots

У середу відбулася онлайн-конференція між УЄФА та УАФ щодо українського арбітражу в масовому футболі, що є частиною процесу підписання оновленої Хартії масового футболу.

Із боку УАФ у конференції брали участь відповідальні за відповідні напрямки — Сергій Лисенчук (молоді арбітри) й Олександра Володимирова (масовий футбол).

У ході спілкування з боку УЄФА було зазначено, що цей соціальний напрямок в умовах війни є успішним експериментом завдяки ЗСУ, УАФ та УЄФА, що дозволило залучити у футбол багато представників різних верств населення.

Фото прес-служби УАФ

У процесі демонстрації презентації, звіту та статистики УАФ отримала позитивні відгуки з боку УЄФА щодо даного проєкту з масовості та програми «Стань рефері».

Також було передано слова подяки від голови КА УАФ Катерини Монзуль за підтримку системи арбітражу в Україні з боку УЄФА. Своєю чергою європейські функціонери привітали Катерину з новим викликом та побажали їй не мати перепон на новому шляху.

У результаті спільних дій представників УЄФА й УАФ було підготовлено та схвалено всіма учасниками онлайн-конференції нові рекомендації для подальших успішних кроків у розвитку даного напрямку в Україні.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.04.2024 15:48

Повідомлення УАФ щодо попередніх результатів незалежного аудиту

Українська асоціація футболу оприлюднила попередні результати перевірк...

17.04.2024 18:27

Асамблея регіонів УАФ провела засідання в столичному Будинку футболу

В Будинку футболу відбулося засідання Асамблеї регіонів УАФ. Нагадаємо...

17.04.2024 15:00

Навесні відбудуться «Відкриті уроки футболу» в 19-ти регіонах України

Заходи в межах проєкту Української асоціації футболу «Відкриті у...

Підписатися на новини