Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ
З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка наступного тижня заплановано дві робочі зустрічі з представниками професіональних клубів.
У середу, 21 лютого о 12:00 у Будинку футболу розпочнеться зустріч президента УАФ із делегатами клубів Професіональної футбольної ліги.
А в четвер, 22 лютого також о 12:00 у Будинку футболу розпочнеться зустріч Андрія Шевченка з представниками клубів Української Прем’єр-ліги.
До уваги представників ЗМІ!
Найближчими днями буде оголошено про початок акредитації на прес-конференцію президента УАФ Андрія Шевченка, проведення якої планується в Будинку футболу.
Українські арбітрині працюватимуть на матчах другого раунду відбору Євро-2026 (WU-17)
Дві українські арбітрині працюватимуть на матчах другого раунду відбор...
Учителі фізичної культури зі шкіл Івано-Франківщини отримали тренерські ліцензії категорії D УАФ
35 учителів фізичної культури зі шкіл Івано-Франківської області пройш...
У Будинку футболу відбулася зустріч голови Комітету арбітрів УАФ Катерини Монзуль із коментаторами УПЛ
У столичному Будинку футболу відбулася робоча зустріч голови Комітету...
Міжнародний проєкт UEFA Playmakers — у Великому Кучурові на Буковині: шлях дівчат у футбол через історії, гру та емоції
Протягом минулого року у Великокучурівській громаді, що на Буковині, б...