Керівники Української асоціації футболу відвідали Закарпаття

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко та генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко відвідали Закарпаття.

Зранку 13 лютого керівники УАФ зустрілися з арбітрами Прем’єр-ліги, яки проводять у регіоні тренувальний збір.

Фото прес-служби УАФ

Під час розмови з рефері Андрій Шевченко наголосив, що потрібно повертати довіру футбольної спільноти не лише в цілому до УАФ, а й до арбітрів зокрема. Наступного тижня відбудеться засідання Виконкому УАФ, на якому мають бути розглянуті перші кроки анонсованої президентом на конгресі реформи арбітражу.

Фото прес-служби УАФ

Після цього в керівників УАФ відбулася робоча зустріч із головою обласної військової адміністрації Віктором Микитою, в якій також узяли участь голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран та заступник керівника ЗАФ, очільник Асоціації жіночого футболу Закарпаття Ігор Шинкарюк.

Під час зустрічі в ОВА учасники, зокрема, обговорили створення в регіоні футбольних таборів для дітей із прифронтових територій.

Фото прес-служби УАФ

Під час відвідування стадіону «Авангард» в Ужгороді, на якому проводять свої домашні матчі команди УПЛ «Минай» та «Металіст 1925», керівники УАФ обговорили з головою ОВА шляхи розв'язання проблем з освітленням на арені. Крім того, Андрій Шевченко поспілкувався з вихованками футбольної школи «Спартак» і професіональної жіночої команди «Минай» та підкреслив важливість розвитку жіночого футболу в країні.

Фото прес-служби УАФ

Діти змогли зробити фото з легендою українського та світового футболу й отримати автографи на згадку про зустріч з Андрієм Шевченком.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.05.2025 15:00

Напередодні фіналу VBET Кубку України-2024/2025 УАФ провела «Дитячий кубок чотирьох»

Напередодні фінального поєдинку VBET Кубку України-2024/2025 «Ша...

10.05.2025 11:00

На Закарпатті започаткували регулярну секцію в межах проєкту «Відкриті фестивалі футболу»

30 квітня в ужгородському ліцеї № 7 відбулося урочисте відкриття секці...

09.05.2025 20:17

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокрема:...

09.05.2025 16:47

Менш ніж за рік після запуску: проєкт «Ліга дужих» отримав престижну міжнародну нагороду UEFA FootbALL Awards 2025

Соціальний проєкт Української асоціації футболу з розвитку та популяри...

Підписатися на новини