Українська та італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю
![](/photos/FFU/2024/шевченко-гравіна-глав-min.jpeg)
8 лютого 2024 року в Парижі українська та італійська асоціації футболу підписали меморандум про співпрацю.
ІФА та УАФ мають давню історію співробітництва, підтверджену реалізацією з початку повномасштабної війни в Україні численних спільних ініціатив на підтримку українських громадян, зокрема, молодих футболістів. Зараз асоціації-партнери започатковують новий проєкт. Мова йде про реалізацію в Центрі Коверчіано спільних заходів технічного тренувального характеру за участю молодих українських гравців і тренерів.
«Я пишаюся тим, що Україна обрала Італію для початку такої важливої як з футбольної, так і з ціннісної точки зору співпраці, — заявив президент ІФА Габріеле Гравіна. — Ми завжди були на боці наших українських друзів через ініціативи солідарності, щоб допомогти покращити умови життя звичайних людей, а також спортивні проєкти, надаючи можливості для реєстрації в них тисячам молодих людей, які втекли від війни. Зараз ми забезпечимо ще більш структурований шлях технічної співпраці, яка має на меті гарантувати майбутнє українського футболу. З Андрієм ми дружимо протягом тривалого часу, я бажаю йому успішної роботи для своєї країни на його новій посаді».
«Італія завжди була для мене другою домівкою, наповненою незабутніми спогадами. Я вдячний кожному італійцю за постійну підтримку з першого дня повномасштабної війни в Україні. І я з нетерпінням чекаю реалізації спільних проєктів для розвитку українського футболу», — зазначив Андрій Шевченко.
Обидві національні асоціації мають намір зміцнювати та розвивати відносини дружби та технічної співпраці, допомагаючи тренерам та молодим гравцям реалізувати свій людський і професійний потенціал, а також брати участь у спортивних та освітніх заходах в Італії.
Українська арбітриня працюватиме на фінальному матчі Євро-2024 (WU-19)
На фінальному матчі Євро-2024 (WU-19) Іспанія — Нідерланди, який...
«Інклюзивні футбольні секції» у Вінниці
Максим Ч. навчається у Вінницькій спеціальній школі для дітей з поруше...
Луцьк бере участь у проєкті UEFA PLAYMAKERS
У Луцьку успішно реалізується проєкт UEFA PLAYMAKERS, який впроваджуют...
Проєкт UEFA PLAYMAKERS працює в Коростені
Коростень, що на Житомирщині, став одним із центрів проєкту UEFA PLAYM...