Легіонери збірної України в першій частині клубного сезону-2023/2024: Сергій Сидорчук

Клубний сезон-2023/2024 півзахисник збірної України та бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук розпочинав у статусі капітана київського «Динамо».
За біло-синіх він встиг зіграти сім поєдинків, в яких забив один м’яч, одного разу асистував партнеру та заробив дві жовті картки.
5 вересня 2023 року бельгійський «Вестерло» оголосив про перехід досвідченого півзахисника, а вже за 10 днів Сидорчук дебютував за свій новий клуб. Відтоді 32-річний українець узяв участь у всіх 14-ти матчах своєї команди в Про Лізі. Причому щоразу Сергій виходив у стартовому складі, і лише в трьох зустрічах тренер його міняв на останніх хвилинах. А 4 листопада у грі проти «Левена» наш футболіст відзначився поки що єдиним голом за «Вестерло».
Із Сидорчуком у складі команда поступилася лише чотири рази й зуміла піти на різдвяні та новорічні канікули поза зоною вильоту турнірної таблиці елітного дивізіону чемпіонату Бельгії.
Другу частину сезону-2023/2024 «Вестерло» розпочне вже 20 січня, коли у 21-му турі на виїзді зійдеться з «Брюгге».
Сергій Сидорчук відіграв за бельгійський «Вестерло» трохи більше 10-ти хвилин
У межах 6-го туру бельгійської Про Ліги «Вестерло» півзахи...
Сергій Сидорчук: «Зараз я сконцентрований лише на нашій грі та на нашому результаті»
Півзахисник національної збірної України Сергій Сидорчук разом із голо...
Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Сергій Сидорчук
У відборі Євро-2024 півзахисник бельгійського «Вестерло» С...
«Вестерло» Сергія Сидорчука втратив перемогу в матчі чемпіонату Бельгії
У 30-му турі бельгійської Про Ліги «Вестерло» півзахисника...