Робоча група з підготовки позачергового XXVI Конгресу УАФ провела чергове засідання

26 грудня в столичному Будинку футболу відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ.

Як відомо, Виконавчий комітет Української асоціації футболу вирішив, що конгрес пройде 25 січня 2024 року в Будинку футболу (м. Київ, початок — о 12:00), та затвердив порядок денний конгресу.

Також виконком доручив адміністрації УАФ та президії УАФ здійснити всі передбачені Статутом УАФ заходи з підготовки та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ. Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка.

Члени УАФ уже поінформували адміністрацію Української асоціації футболу щодо рішення своїх керівних органів про висування кандидатів на посаду президента УАФ та обрання делегатів для участі в роботі конгресу.

На 27 грудня в Будинку футболу заплановано проведення засідань реєстраційної комісії для встановлення повноважень делегатів і кворуму позачергового XXVI Конгресу УАФ та робочої групи з перевірки відповідності кандидатів на посаду президента УАФ, висунутих для обрання на позачерговому XXVI Конгресі УАФ 25 січня 2024 року.

Про результати засідань комісії і робочої групи буде повідомлено ФІФА та УЄФА, які постійно інформуються про хід підготовки до Конгресу УАФ.    

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.05.2024 19:02

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень щодо вилуче...

23.05.2024 14:02

На Івано-Франківщині продовжилася програма з пошуку юних футбольних талантів FIFA Talent Development Scheme

21 травня до Калуської громади на Івано-Франківщині з метою тестування...

Підписатися на новини