УАФ допомагатиме військовому медичному центру зі спортивною реабілітацією поранених воїнів

З нагоди Міжнародного дня волонтера, який відзначають 5 грудня, в одному з військово-реабілітаційних центрів, де проходять тривале лікування та реабілітацію наші захисники, відбулася дружня зустріч із представниками волонтерських організацій та структур, які допомагають розбудовувати й налагоджувати роботу центру. Серед них і Українська асоціація футболу, яку на заході представляв перший віце-президент Вадим Костюченко.

У заході також узяли участь народний депутат Верховної Ради України Юлія Гришина, в. о. голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Василь Григоренко та проректор Українського державного університету ім. М. Драгоманова Ростислав Драпушко.

Фото прес-служби УАФ

Командир військової частини, на базі якої працює центр, підполковник Тарас Шеремета висловив вдячність та вручив подяки всім, хто долучився до підтримки центру, зокрема й представнику Українській асоціації футболу, за допомогу й важливе для відновлення поранених воїнів партнерство.

На добру згадку про зустріч та долучення футбольної спільноти України до нового важливого напряму допомоги воїнам Вадим Костюченко передав військовим футболку гравця національної збірної України і амбасадора президентської платформи «United24» Олександра Зінченка з автографами гравців та тренерського штабу команди.

Фото прес-служби УАФ

«Минулого місяця ми налагодили наше партнерство з реабілітаційним центром для військових і маємо за честь впровадити новий напрям підтримки воїнів, які проходять лікування після складних поранень і травм. УАФ допоможе з облаштуванням футбольного майданчика на базі цього та трьох інших реабілітаційних центрів. Крім того, ми організуємо навчання для тренерів, які будуть займатися з пацієнтами центрів, передамо необхідний футбольний інвентар, а в перспективі також плануємо організувати турнір, в якому візьмуть участь захисники, що проходять лікування в усіх чотирьох закладах. Це найменше з того, що ми можемо зробити для наших героїв. Особливо приємно отримати відзнаку від військових для футбольної спільноти у День волонтера. УАФ і національна збірна активно підтримують волонтерську місію в рамках платформи United24, створення якої свого часу ініціював Президент України Володимир Зеленський і яка спрямована на збір коштів для відновлення України», — розповів за підсумками зустрічі Вадим Костюченко.

Станом на сьогодні в центрі, який відкрився цього року, уже проходять лікування та реабілітацію близько 230-ти військових. Планується, що загалом тут будуть відновлюватися близько 400 воїнів. Щиро зичимо кожному з них якнайшвидшого одужання та успішної реабілітації!

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.05.2024 19:02

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень щодо вилуче...

23.05.2024 14:02

На Івано-Франківщині продовжилася програма з пошуку юних футбольних талантів FIFA Talent Development Scheme

21 травня до Калуської громади на Івано-Франківщині з метою тестування...

Підписатися на новини