У чемпіонаті Англії «Борнмут» Забарного зіграв унічию, а Мудрик результативно допоміг «Челсі» здобути перемогу

Сьогодні в 14-му турі англійської Прем’єр-ліги відбулися два поєдинки, в яких узяли участь гравці збірної України.

«Борнмут» Іллі Забарного на власному стадіоні приймав «Астон Віллу». Наш футболіст відіграв повний матч, який закінчився нічиєю — 2:2.

«Челсі» Михайла Мудрика також удома бився з «Брайтоном». Українець розпочав гру з перших хвилин, заробив для своєї команди пенальті та був замінений на 81-й хвилині поєдинку, який приніс господарям перемогу з рахунком 3:2.

Наразі «Борнмут» із 13-ма очками перебуває на 16-му рядку турнірної таблиці АПЛ, а «Челсі», маючи в доробку 19 балів, посідає 10-те місце.

26.07.2024 11:00