Вадим Костюченко провів засідання робочої групи з підготовки позачергового Конгресу УАФ

У Будинку футболу відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ.

Нагадаємо, що Виконавчий комітет Української асоціації футболу вирішив, що конгрес пройде 25 січня 2024 року в столичному Будинку футболу (початок — о 12:00).

Також виконком доручив адміністрації УАФ та президії УАФ здійснити всі передбачені Статутом УАФ заходи з підготовки та проведення позачергового XXVI Конгресу УАФ.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка, який під час засідання робочої групи відзначив: «Позачерговий XXVI Конгрес УАФ пройде в Будинку футболу. Тут ми можемо не лише забезпечити вирішення всіх організаційних моментів, а й виконати всі вимоги безпеки. Зокрема — забезпечити всіх учасників конгресу місцями в укритті в разі повітряної тривоги.

Традиційно під час підготовки та проведення конгресу задіяні всі відповідні служби УАФ. Як і завжди, у своїй діяльності ми послуговуємося виключно Статутом УАФ та відповідними нормативно-правовими документами ФІФА та УЄФА. Зараз вирішується питання участі представників цих організацій у роботі нашого конгресу. Також ми перебуваємо в постійній комунікації з ФІФА та УЄФА, на їхню вимогу інформуємо про всі наші кроки з підготовки конгресу».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.04.2024 18:27

Асамблея регіонів УАФ провела засідання в столичному Будинку футболу

В Будинку футболу відбулося засідання Асамблеї регіонів УАФ. Нагадаємо...

17.04.2024 15:00

Навесні відбудуться «Відкриті уроки футболу» в 19-ти регіонах України

Заходи в межах проєкту Української асоціації футболу «Відкриті у...

04.04.2024 11:16

Андрій Давиденко очолив Службу внутрішніх розслідувань протиправної поведінки учасників футбольних змагань

Українська асоціація футболу створила Службу внутрішніх розслідувань п...

Підписатися на новини