Ліга чемпіонів. «Арсенал» Зінченка розбив суперника, а «Бенфіка» Трубіна втратила перевагу в три забиті м’ячі

Сьогодні в межах 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів-2023/2024 одразу два футболісти збірної України зіграли за свої закордонні клуби

Англійський «Арсенал» Олександра Зінченка приймав французький «Ланс». Українець вийшов у стартовому складі та відіграв перший тайм зустрічі, яка закінчилася перемогою його команди з рахунком 6:0.

Цей результат забезпечив «Канонірам» не тільки достроковий прохід в плей-оф, а й перше місце у квартеті В.

Португальська «Бенфіка» Анатолія Трубіна приймала італійський «Інтер». Наш футболіст відіграв повний матч, що закінчився нічиєю — 3:3. Причому до перерви господарі вели — 3:0.

За тур до фінішу групового етапу «Орли» йдуть на останньому місці в групі D, маючи лише одне очко.

Відзначимо також повний матч кандидата до збірної України Андрія Луніна за іспанський «Реал». «Вершкові» вдома перемогли італійський «Наполі» — 4:2.

Мадридці ще до цього поєдинку вже гарантували собі місце в плей-оф ЛЧ.

23.07.2024 10:00

Сьогодні для України розпочинається єврокубкова кампанія сезону-2024/2025

Сьогодні, 23 липня матчем другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіон...

22.07.2024 13:14

Ліга чемпіонів. Визначився потенційний суперник «Динамо» в третьому кваліфікаційному раунді

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування третього кваліфік...

22.07.2024 09:00