Плей-оф відбору Євро-2024. Сергій Ребров: «Я знайомий зі збірною Боснії і Герцеговини»

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував сьогоднішні результати жеребкування плей-оф відбору Євро-2024.

Сергію Станіславовичу, у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування плей-оф відбору Євро-2024, за підсумками якого збірній України випало зустрітися у півфіналі з командою Боснії і Герцеговини. Що скажете про підсумок жеребкування?

— Я вже казав, що немає різниці, хто випаде нам на жеребкуванні. Нам випала збірна Боснії і Герцеговини. Будемо готуватися до цього суперника. Поки що рано про щось казати, тому що попереду ще три-чотири місяці підготовки. Дуже важливо, в якому стані підійдуть усі наші гравці до матчів плей-оф. Маємо інформацію, з ким гратимемо, і я впевнений, що ми будемо готові до березневих зустрічей.

Які плани має тренерський штаб щодо підготовки до матчів плей-оф у наступні місяці?

— Протягом цих місяців будемо спостерігати і за нашими гравцями, і за суперниками. Я знайомий зі збірною Боснії і Герцеговини, там підібрані гарні гравці. Навіть попри те, що вони не дуже добре виступили у своїй групі в цьому відбірному циклі.

Фінальний матч плей-оф буде проти переможця пари Ізраїль — Ісландія. Хто з цих опонентів став би кращою опцією для нашої команди в боротьбі за путівку на Євро-2024?

— Не маю побажань, на кого з цих збірних потрапляти у фіналі плей-оф. Хіба що важливо, що якщо ми пройдемо збірну Боснії і Герцеговини, то другий матч гратимемо вдома. Підтримка наших уболівальників — ось це дуже важливо! Але нам треба добре підготуватися до зустрічі з боснійцями, для гравців дуже важливо думати саме про першу й найближчу гру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.06.2024 00:12

Фінальний турнір Євро-2024: календар, табло, регламент

Чемпіонат Європи 2024 року проходить в Німеччині із 14 червня до 14 ли...

24.06.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі Євро-2024 Грузія — Португалія

Українські рефері Микола Балакін та Олександр Беркут працюватимуть на...

24.06.2024 11:20

Євро-2024. На матчі Україна — Бельгія працюватиме бригада арбітрів з Англії

На матчі третього туру групового етапу Євро-2024 у квартеті Е Україна...

Підписатися на новини