Відбір Євро-2024. Україна — Італія — 0:0 (текстова трансляція)

Сьогодні у Леверкузені матчем проти команди Італії збірна України проведе завершальний матч групового раунду відбору Євро-2024 (початок зустрічі — о 21:45 за київським часом). Нагадаємо, синьо-жовті виступають у групі С разом із командами Англії, Італії, Північної Македонії та Мальти. Дві найкращі збірні отримають прямі путівки на форум до Німеччини. Утім, для України ще буде шанс пробитися на чемпіонат через плей-оф Ліги націй.

90+6 хв. Фінальний свисток арбітра! Україна та Італія не забили м'ячів у заключному поєдинку кваліфікації Євро-2024. Таким чином, саме італійці виходять на чемпіонат Європи, а нашим футболістам доведеться прокладати свій подальший шлях на турнір через плей-оф Ліги націй!

90+3 хв. Падіння Мудрика в штрафному після флангового прострілу від Зубкова! Не реагує арбітр на цей епізод!

90+1 хв. Маліновський виходить на поле на останні хвилини замість Сватка в України! А в Італії виходить Дарміан замість Політано!

90 хв. 5 хвилин компенсує арбітр матчу до основного часу другого тайму!

89 хв. Небезпечний момент України! Судаков пробиває з 30-ти метрів - Доннарумма забирає м'яча до рук!

88 хв. Фол в атаці в Італії від Дімарко, який штовхнув у спину Зубкова у верховій боротьбі.

86 хв. Чергова заміна від Сергія Реброва: Сікан змінює на полі Зінченка.

85 хв. Крістанте ліктем відштовхнув у боротьбі Судакова. Потрібна медична допомога нашому півзахиснику. Перерва у грі.

84 хв. Піхальонок віддав хитру передачу на забігання Мудрику у володіння італійців, але зробив це дещо в недодачу.

82 хв. М'яч летить вище воріт після дальньої спроби від Політано.

81 хв. Кін з'являється на полі замість К'єзи в Італії.

80 хв. Конопля отримав жовту картку за фол проти К'єзи. Дві заміни в України: Степаненко і Циганков йдуть з поля, виходять Зубков та Піхальонок.

79 хв. Мудрик виконав штрафний, а Степаненку не вдалося акцентовано пробити головою. Удар від воріт для Італії.

78 хв. Степаненко підштовхнув в єдиноборстві Бареллу в центрі поля. Штрафний для Італії.

76 хв. К'єза обіграв Коноплю на фланзі, віддав низовий пас в центр, але Сваток в підкаті не дав Скамацці дістатися м'яча.

73 хв. Судаков п'ятою дотепно віддавав передачу в атаку на партнера, але сфера не дісталася ніг Мудрика. Ще й дісталося Георгію в зіткненні з візаві.

71 хв. Заміни в Італії. Дзаньйоло пішов з поля, замість нього вийшов Крістанте. Також з'явився Політано замість Жоржиньйо.

70 хв. Циганков заробив кутовий для України, Дімарко вибив м'яча за межі поля.

69 хв. Циганков на швидкості програв боротьбу К'єзі в атаці на фланзі. Штрафний для Італії.

67 хв. Українці додали в швидкості і почали більше вигравати м'ячів в італійців, накриваючи більш іменитих опонентів. За рахунок цього синьо-жовті в другому таймі виглядають впевненіше, аніж в першому.

66 хв. Довбик і Циганков класно коротко розіграли комбінацію біля воріт італійців, але м'яч з рикошетом від захисника покотився до рук воротаря!

65 хв. Небезпечний момент України! Не забиває Мудрик! Непорозуміння між воротарем і захисником в штрафному, і Михайло ударом з гострого кута не зміг переграти Доннарумму!

63 хв. Мудрик буквально врізався на швидкості в Ді Лоренцо і сфолив в атаці.

61 хв. Дімарко невдало пробиває головою після навісної подачі від К'єзи. Удар від воріт для України.

59 хв. Мудрик протягнув м'яч по лівому флангу, залишивши не при справах двох італійців, і лише підстраховка від К'єзи врятувала гостей від неприємностей!

58 хв. К'єза змістився з флангу в центр і виконав обвідний удар у дальній кут - повз ворота!

57 хв. Доннарумма забирає м'яча до рук після навісної подачі з правого флангу від Циганкова.

56 хв. Помиляється з пасом Конопля, і італійці знову перехопляють м'яча і беруть його під контроль.

54 хв. Довбик опинився в положенні поза грою, коли Трубін вибивав м'яча далеко в поле.

52 хв. Партнери в контратаці знайшли ривок Коноплі правим флангом, але Юхиму не вдалося виконати якісний простріл на Довбика в центр.

50 хв. Через пас намагаються розігрувати м'яч українці, але італійці дуже вдало накривають синьо-жовтих. Не вистачає дещо динаміки в командному русі підопічним Реброва.

48 хв. Офсайд у Скамакки. Чатував на відскок після кутового нападник збірної Італії і на половину корпуса опинився ближче до наших воріт, аніж захисники.

47 хв. Миколенку дісталося від Дзаньйоло на фланзі. Лежить на газоні український захисник, боляче йому.

46 хв. Розпочинається другий тайм! Італія розіграє м'яч з центру поля. Також гості провели заміну в перерві - Скамакка змінив Распадорі.

45 хв. Арбітр нічого не компенсував до першого тайму. Україна та Італія рахунок не відкрили після 45 хвилини гри! Перерва!

44 хв. Судаков вдало перехопив м'яч в атаці, віддав пас в район штрафного, але там ані Циганкову, ані Мудрику не вдалося обробити сферу для подальшого удару.

42 хв. Порушення правил в атаці від Італії. Кілька ударів гостей не досягли мети, після чого Фраттезі підіграв собі рукою.

41 хв. К'єза на фланзі не дав себе обіграти Циганкову, українці заробляють вкидання з-за бокової.

38 хв. Судаков швидко зорієнтувався в атаці і виконав м'який навіс в штрафний, де Циганкову не вистачало міці в боротьбі з центрбеком італійців.

37 хв. 34% на 66% на користь Італії у володінні м'ячем у першій половині сьогоднішньої гри.

35 хв. Українці врешті перехопили м'яч і пробують налагодити контроль в центрі поля.

33 хв. Остання п'ятихвилинка - відверто складна для українців, адже італійці регулярно створюють шанси біля воріт господарів.

32 хв. Небезпечний момент Італії! К'єза прорвався лівим флангом і прострілив в центр, а Распадорі бракувало швидкості, аби встигнути за передачею і переправити сферу в сітку!

30 хв. Офсайд у Дімарко, який опинився перед воротами Трубіна і пробив повз дальню стійку.

29 хв. Небезпечний момент Італії! Трубін рятує збірну України після удару впритул від Фраттезі! Це К'єза розігнав контратаку і вивів свого партнера на побачення із голкіпером!

28 хв. Небезпечний момент Італії! Ді Лоренцо ударом головою пробив трохи повз ближню стійку після кутового!

27 хв. Трибуни несамовито співають "Україно, Україно!", підтримуючи команду Реброва у цьому непростому поєдинку!

26 хв. Сваток виносить м'яч за межі поля після чергової спроби флангового прострілу від Дімарко.

24 хв. Серія обопільних помилок від футболістів обох команд. М'яч знову переходить до володіння гостями.

22 хв. Трубін забирає м'яча до рук після невдалого закидання Барелли в штрафний майданчик.

21 хв. Цікаво, що Італія має перевагу за володінням м'ячем та кількістю моментів, проте в України є перевага по ударах в площину воріт - 3:1.

20 хв. Вже 5-й кутовий подає Італія в сьогоднішньому матчі. В України поки що їх не було в цій грі.

19 хв. Сваток виносить на кутовий м'яч після флангового прострілу від Дімарко.

17 хв. Жодного закритого і тактичного футболу в Леверкузені! Команди по черзі атакують і намагаються відкрити рахунок у зустрічі!

16 хв. Небезпечний момент Італії! Барелла стріляє з дистанції, і тепер вже Трубін стає на шляху м'яча!

14 хв. Небезпечний момент України! Доннарумма стелиться в падінні і виконує сейв після небезпечного удару від Судакова!

13 хв. Знову відбиваються італійці після гострого низового прострілу Мудрика з лівого флангу в штрафний!

12 хв. Гарна швидка атака збірної України завершилася навісною подачею Мудрика на дальню стійку, але Конопля програв другий поверх своєму опоненту.

11 хв. Українці намагаються на старті матчу високо пресингувати італійців, коли ті розігрують м'яч в першій третині поля. Але з переводом м'яча далі підопічні Реброва вже сідають глибше в захист.

10 хв. Барелла закинув м'яча за спину захисникам, проте Миколенко не дав можливості Фраттезі дістатися сфери. Удар від воріт.

8 хв. А ось і перше попередження в матчі. Буонджорно лише за допомогою фолу зміг зупинити прорив в атаку від Довбика.

7 хв. Небезпечний момент Італії! Розіграш кутового завершився скидкою головою від Дзаньйоло на К'єзу, і той мав шанс відкрити рахунок, проте м'яч звалився з ноги гравця.

6 хв. Забарний заблокував спробу прострілу з флангу від К'єзи. Кутовий для Італії.

5 хв. Небезпечний момент України! Циганков дальнім ударом перевірив реакцію Доннарумми, який зловив м'яча до рук.

4 хв. Італійці спробували знайти на фланзі у вільній зоні К'єзу, але італійський вінгер опинився в положенні поза грою.

2 хв. Судаков хотів віддати розрізний пас в атаку на Довбика, але центральний захисник збірної Італії розгадав цей задум півзахисника.

1 хв. Матч розпочався! Україна розігрує м'яч з центру поля.

Невеличка затримка початку матчу в Леверкузені. Футболісти чекають на стартовий свисток арбітра.

Збірна України грає сьогодні в жовтому комплекті форми, а команда Італії - у білому.

Італійці вітаються з нашими футболістами, а капітани команд підбігли до арбітра зустріча Хесуся Хіля Мансано з Іспанії.

Італійці традиційно емоційно виконали свій гімн, але ж український Славень заспівав увесь стадіон! Сьогодні Німеччина стала справжньою домівкою для нашої футбольної збірної та численних українських вболівальників!

Українські та італійські футболісти вишикувалися перед трибунами "БайАрени". Лунають національні гімни обох країн!

Вболівальники арени в Леверкузені вітають учасників сьогоднішнього топового протистояння! Українці традиційно виходять на футбольне поле обгорнутими в державні прапори!

Збірні України та Італії вже вишикувалися у тунелі "БайАрени" і готуються вийти на футбольне поле!

Нагадаємо, щоб потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року, збірній України сьогодні потрібно перемагати італійців. За будь-якого іншого результату синьо-жовтим доведеться пробиватися на турнір через плей-оф Ліги націй.

Сьогодні збірна України проведе свою ювілейну 10-ту футбольну зустріч із командою Італії, яка залишається поки що непереможним суперником для синьо-жовтих в історії їх міжнародних виступів. Можливо, все-таки сьогодні відбудеться ця історична подія?

У стартовому складі збірної України сьогодні було хіба що дві позиції під питанням - хто зіграє в центрі та справа у захисті. Сергій Ребров прийняв рішення на користь Олександра Сватка та Юхима Коноплі, які й розпочинатимуть гру зі стартового свистка у Леверкузені.

Доброго дня, шановні вболівальники! Сьогодні національна збірна команда України завершує кваліфікаційну кампанію чемпіонату Європи 2024 року, приймаючи в домашньому поєдинку команду Італії!

Стартовий склад збірної України: 12. Анатолій Трубін, 16. Віталій Миколенко, 13. Ілля Забарний, 4. Олександр Сваток, 2. Юхим Конопля, 6. Тарас Степаненко (к), 17. Олександр Зінченко, 7. Георгій Судаков, 10. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 11. Артем Довбик.

Запасні: 1. Георгій Бущан, 3. Валерій Бондар, 5. Сергій Сидорчук, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 14. Данило Сікан, 18. Олександр Піхальонок, 19. Олександр Тимчик, 20. Олександр Зубков, 21. Владислав Дубінчак, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Стартовий склад збірної Італії: 1. Джанлуїджі Доннарумма (к), 2. Джованні Ді Лоренцо, 3. Федеріко Дімарко, 6. Алессандро Буонджорно, 8. Жоржиньйо, 10. Джакомо Распадорі, 14. Федеріко К'єза, 15. Франческо Ачербі, 17. Давіде Фраттезі, 18. Ніколо Барелла, 20. Ніколо Дзаньйоло.

Запасні: 4. Федеріко Гатті, 5. Крістіано Бірагі, 7. Джакомо Бонавентура, 9. Джанлука Скамакка, 11. Мойзе Кін, 12. Іван Проведель, 13. Маттео Дармін, 16. Бріан Крістанте, 19. Маттео Політано, 21. Гульєльмо Вікаріо, 22. Стефан Ель-Шаараві, 23. Джанлука Манчіні.

Заявка збірної України на матч з Італією

1. Георгій Бущан, 2. Юхим Конопля, 3. Валерій Бондар, 4. Олександр Сваток, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Георгій Судаков, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Михайло Мудрик, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 13. Ілля Забарний, 14. Данило Сікан, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Олександр Піхальонок, 19. Олександр Тимчик, 20. Олександр Зубков, 21. Владислав Дубінчак, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Із тих футболістів, які зараз перебувають у таборі збірної України, до заявки не потрапили Максим Таловєров, Єгор Назарина та Олександр Караваєв.

16.05.2024 16:45

Сергій Ребров оголосив склад національної команди України на підготовчий збір і товариські матчі перед Євро-2024

Головний тренер національної команди України Сергій Ребров оголосив ск...

09.05.2024 12:00

Остання можливість купити квитки на Євро-2024 для вболівальників!