Перша ліга. «Карпати» вперше програли, а «Прикарпаття» здобуло третю звитягу поспіль

Центральні поєдинки 15-го туру в першій лізі мали відбутися вчора, але через повітряну тривогу їх було перенесено на сьогодні.
І в Кам’янці-Подільському був зафіксований доволі несподіваний результат. Місцевий «Епіцентр» здобув вольову перемогу над фаворитом групи «А», «Карпатами», — 3:2. Керманич львів’ян Мирон Маркевич останнім часом відзначав своїх захисників за надійність, проте сьогодні вони підвели. І хоча зелено-білі продовжують упевнено лідирувати, їхня гра не справляє цілісного враження.
А в групі «Б» сьогодні втратив чергові очки лідер, «Інгулець», який розійшовся миром із «Металургом» — 0:0. Не було голів і в поєдинку «Вікторії» та «Полтави», які також входять до чільної групи.
Загострилося суперництво й за потрапляння до «чемпіонської» групи в групі «А». Учора «Буковина» завдяки дублю Василя Палагнюка вирвала перемогу в «Металіста» — 3:2, а сьогодні «Прикарпаття» також у гостях узяло гору над бузівською «Нивою» — 1:0 та знову помінялося місцями із чернівецькою командою.
Результати матчів і турнірні таблиці першої ліги
Перша ліга. «Буковина» націлилася на чемпіонство в міжсезонні
Минулого сезону футболісти «Буковини» не впоралися з поста...
Перша ліга: склад учасників турніру в сезоні-2025/2026, базова дата старту, тренерські призначення
На черговій ХХХII Конференції ПФЛ, яка відбулася в столичному Будинку...
«Пробій» пише історію, «Поділля» зберігає прописку, а «Чернігів» повертається до першої ліги
Клуби ПФЛ сміливо можуть записати звітний сезон собі в актив, адже від...
«Пробій» — чемпіон другої ліги, «Колос-2» зіграє в перехідних матчах
Сьогодні, 30 травня відбувся матч-відповідь фіналу другої ліги сезону-...