Сергій Ребров відвідав родичів та земляків загиблих героїв на Київщині

Головний тренер збірної України Сергій Ребров відвідав селище загиблого героя війни, подарував футбольні сувеніри дітям полеглих захисників та влаштував автограф-сесію для всіх вихованців місцевого спортивного клубу.

Історія цього візиту сягає корінням минулого місяця, коли головний тренер та гравці збірної України в межах проєкту «Трибуна героїв» зустрілися з родинами загиблих героїв під час збору в Празі. Саме тоді мама вболівальника національної команди та «Динамо» Віктора Ярмоли, Оксана, запросила Сергія Реброва у громаду, де виріс її син та інші чоловіки, які віддали життя за Україну. І менш ніж за місяць наставник синьо-жовтих виконав обіцянку, приїхавши до Золочівської громади, що на Київщині.

Фото Павла Кубанова

Шанованого й бажаного гостя дуже чекали батьки й діти. Уже п’ять років тут функціонує спортивний клуб «Данапріс» (латинська назва Дніпра), де дітлахи з місцевих сіл від п'яти до 14-ти років займаються футболом у п’яти вікових групах. Раніше футбольні уроки відбувалися в спортзалі місцевого ліцею, але вже місяць, як тут відкрито футбольний майданчик, тож діти мають нагоду відшліфовувати майстерність і на повітрі. Ініціатором спорудження майданчика стала Оксана Ярмола, яка віддала всю суму державної виплати, отриманої після загибелі сина, для цієї справи. І з допомогою Української асоціації футболу та ФК «Лівий берег» задум матері захисника було реалізовано.

Фото Павла Кубанова

«Мій син був пристрасним уболівальником футболу, у нього на стіні висіла футболка з 11-м номером Сергія Реброва. Він не пропускав жодного матчу, футбол значив для нього дуже багато. Тепер, коли я бачу, як діти займаються на цьому газоні, я відчуваю нерозривний зв’язок зі своїм сином і знаю, що він радів би, побачивши, як розвивається футбол у його рідному селищі й які гості його відвідують», — поділилася емоціями Оксана Ярмола.

Фото Павла Кубанова

На початку зустрічі до присутніх звернулися перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко та власне сам Сергій Ребров, які наголосили на важливості підтримки родин наших героїв і загалом українського війська у важкий воєнний час. Перш за все наставник синьо-жовтих подарував футбольні м’ячі з автографами та інші сувеніри збірної України дітям та рідним 17-х вихідців із Золочівської громади, які віддали за свою націю найдорожче. Зокрема, доньці загиблого героя Сергія Драгомерецького, задля вшанування пам’яті якого планується проведення футбольного турніру, Сергій Ребров подарував іменну футболку Олександра Зінченка з підписом та м’яч з автографами всіх гравців збірної України.

Фото Павла Кубанова

Після цього головний тренер національної команди влаштував автограф-сесію для всіх дітлахів, які займаються футболом у місцевому спортклубі.

«Я завжди кажу, що ми маємо постійно підтримувати наших героїв та їхні сім’ї. Це важливіше за будь-яку справу, якою ми займаємося, тому що все, чим ми займаємося нині, — це завдяки нашим захисникам. Наша нація не має іншого вибору, окрім як гуртуватися та бути єдиною. І завдяки цьому ми обов’язково переможемо», — сказав Сергій Ребров у коментарі прес-службі УАФ.

Продовженням футбольного свята для Золочівської громади став футбольний майстер-клас, який провели для учнів школи інструктори УАФ, заслужені вчителі й тренери України Ліана Копилова, Сергій Чешейко, Віталій Титарук та Олег Шуст.

Для подальших занять діти з місцевого спортивного клубу та їхні тренери отримали від УАФ інвентар та футбольні м’ячі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.02.2024 21:10

Сергій Ребров: «Упевнений, що буде важка боротьба в нашій групі Ліги націй»

Головний тренер національної збірної України та віце-президент УАФ Сер...

21.11.2023 00:28

Сергій Ребров: «Ми показали характер, билися за нашу країну»

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров прокоментув...

19.11.2023 18:08

Сергій Ребров: «Завтра потрібна тільки перемога. Враховуючи це, і будуватимемо нашу гру»

Напередодні вирішального матчу кваліфікації Євро-2024, проти команди І...

Підписатися на новини
FootPass