Триває навчання для осіб із числа ВПО за програмою С-ліцензії УЄФА

Цього року вперше в межах сталого розвитку УАФ проводиться навчання на безкоштовній основі для внутрішньо переміщених осіб за програмою С-ліцензії УЄФА. Ініціатива реалізується у співпраці з Агентством ООН у справах біженців та за допомогою гранту УЄФА для підтримки біженців.

Програма С-ліцензії УЄФА забезпечує кваліфіковану підготовку відповідно до вимог УЄФА для тренерів та підвищує рівень знань, умінь і кваліфікації тренерів, які працюють із дитячо-юнацькими та аматорськими командами.

Фото прес-служби УАФ

Навчання, яке розпочалося у вересні цього року, включає теоретичний блок та практичну частину, що передбачає роботу з дітьми.

Один зі слухачів, Владислав, зазначає: «Дуже подобається процес навчання, робота в мікрогрупах. У такому форматі взаємодії розвиваються комунікативні навички. Викладання матеріалу від спікерів дуже доступне для сприйняття та зрозуміле. Іноді лише бувають труднощі через обсяг матеріалу, але тим краще».

Під час набору учасників до програми, який здійснювався УАФ спільно з Агентством ООН у справах біженців, також робився акцент на тому, щоб залучити до навчального процесу якомога більше жінок.

Фото прес-служби УАФ

«Враження класні, мені подобається якість донесення інформації, підхід до слухачів, самі викладачі — чудові експерти, що доступно діляться своїми знаннями!

Щодо труднощів, то в навчанні легко не буває, а якщо легко, то це вже не навчання.

З огляду на мою любов до футболу, навіть якщо життя не зв’яже мене з тренерством, то інформація, яку я отримую, обов‘язково мені знадобиться на будь-якому напрямку. Проте я маю все-таки в планах стати тренером. У мене шалене бажання використати на практиці вже отримані знання та ті, які я ще отримаю в роботі з дітьми!» —  коментує одна з учасниць програми, Регіна.

Фото прес-служби УАФ

Також передбачається ознайомлення слухачів із функціонуванням діючого футбольного клубу, де їм проведуть екскурсію та поділяться деталями роботи з дитячими командами. У межах програми під час однієї із сесій заплановано візит до футбольного клубу «ЮКСА» (с. Тарасівка, Київська обл.).

Уже у грудні кандидати, які успішно складуть іспити, отримають ліцензію УЄФА категорії С.

«У межах сталого розвитку підтримка внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від війни, є одним із пріоритетних напрямів діяльності УАФ. Цього року спільно з нашими партнерами — Агентством ООН у справах біженців та благодійним фондом «Рокада» — ми організували перший турнір «Кубок єдності» (Ukrainian Unity Cup), який має на меті наголосити на ролі футболу як унікального та потужного інструменту, що об’єднує людей, сприяє підтримці фізичного та психічного здоров’я й інтеграції вимушено переселених осіб у приймаючі громади. У турнірі взяли участь вісім команд, що були сформовані з хлопців та дівчат, які проживають у своїх населених пунктах та які стали внутрішньо переміщеними особами. Цей турнір організовано за аналогією до ініціативи УЄФА та Агентства ООН у справах біженців Euro Unity Cup. Такі ініціативи, як турніри й безкоштовне навчання для ВПО, будуть і надалі реалізовуватися УАФ. А вже у грудні, сподіваюся, усі слухачі отримають ліцензію та зможуть реалізовувати отримані знання в роботі з дітьми»,  — коментує перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.02.2024 16:15

Офіційно. Рішення Виконкому УАФ щодо головних тренерів національних збірних команд України

Виконавчий комітет Української асоціації футболу погодив наступні кадр...

20.02.2024 16:03

Офіційно. Арбітрів очікує поліграф та жеребкування при призначенні на матчі

Як ми вже повідомляли, рішенням Виконкому Української асоціації футбол...

20.02.2024 16:00

Офіційно. Рішення Виконкому Української асоціації футболу

20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого...

13.02.2024 19:15

Керівники Української асоціації футболу відвідали Закарпаття

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко та генеральний...

Підписатися на новини
FootPass