Арбітри УАФ пройшли тестування та провели аналіз найбільш складних ігрових моментів

Учора, 10 жовтня на НТК ім. В. Баннікова відбулося тестування з фізичної підготовки арбітрів УАФ. Усі рефері, які працюють на матчах УПЛ (у тому числі команд U-19) та ПФЛ, успішно склали тест.

Далі арбітри заслухали новий навчальний матеріал УЄФА та ФІФА, зокрема по роботі з VAR, а також провели обговорення отриманих даних.

Фото прес-служби УАФ

Крім того, цього дня голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі спільно з головним експертом з арбітражу Ніколою Ріццолі у форматі відеоконференції провів для арбітрів УАФ аналіз та обговорення низки епізодів матчів УПЛ та ПФЛ у перших 10 турах чемпіонату-2023/2024. Зокрема, це епізоди гри рукою, серйозні ігрові порушення, зриви очевидних гольових можливостей, моменти поза грою тощо.

Незважаючи на складний час, УАФ робить усе можливе, щоб арбітри постійно навчалися та вдосконалювали свої навички, у тому числі й у взаємодії з VAR. У червні-липні в Києві проходило навчання нових арбітрів і асистентів VAR, завдяки чому окремі тури УПЛ можуть зараз проходити з покриттям технологією відеоповторів на 100%.

Фото прес-служби УАФ

На адресу арбітрів УАФ часто лунає критика, але потрібно враховувати реальні позитивні досягнення. Зокрема це той факт, що нещодавно Комітет арбітрів УЄФА довірив українській бригаді рефері центральний матч Ліги Європи «Олімпік» — «Брайтон», де спостерігачем працював сам голова Комітету арбітрів УЄФА Роберто Розетті. І відповідно до його рапорту наші рефері отримали високу оцінку.

Фото прес-служби УАФ

Це означає, що є довіра до наших рефері на європейському рівні, а це шанс в майбутньому побачити їхню роботу і в матчах Ліги чемпіонів УЄФА, і в інших престижних турнірах, які проходять під егідою УЄФА та ФІФА.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.02.2024 16:15

Офіційно. Рішення Виконкому УАФ щодо головних тренерів національних збірних команд України

Виконавчий комітет Української асоціації футболу погодив наступні кадр...

20.02.2024 16:03

Офіційно. Арбітрів очікує поліграф та жеребкування при призначенні на матчі

Як ми вже повідомляли, рішенням Виконкому Української асоціації футбол...

20.02.2024 16:00

Офіційно. Рішення Виконкому Української асоціації футболу

20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого...

13.02.2024 19:15

Керівники Української асоціації футболу відвідали Закарпаття

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко та генеральний...

Підписатися на новини
FootPass