U-19: Олег Кузнецов оприлюднив склад юнацької збірної України для участі в турнірі в Південній Кореї

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) на міжнародному турнірі в корейському Сеулі зіграє з господарями змагань, а також командами В'єтнаму та Марокко.

Головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов оприлюднив склад колективу, який буде працювати на тренувальному зборі із 7-го до 15 жовтня. Сьогодні опівдні українська делегація вилітає з Польщі до Південної Кореї.

Склад юнацької збірної України (U-19)

Воротарі: Вячеслав Суркіс («Динамо» Київ), Давид Фесюк («Гайдук», Хорватія).

Захисники: Назар Балаба, Олексій Гусєв, Тарас Михавко, Єгор Сизонюк (усі — «Динамо» Київ), Степан Лисенко («Гайдук», Хорватія), Даніл Білоконь («Полісся» Житомир).

Півзахисники: Максим Василець, Дмитро Кремчанін, Назар Янчишин (усі — «Динамо» Київ), Євгеній Микитюк («Полісся» Житомир), Віталій Михайлів («Минай»), Даніїл Ващенко («Олександрія»), Максим Деркач («Ешторіл», Португалія), Діяр Шамузов («Абу-Дабі», ОАЕ).

Нападники: Матвій Пономаренко («Динамо» Київ), Микита Дзень («Полісся» Житомир), Сергій Панченко («Рух» Львів), Дмитро Годя («Верес» Рівне).

Календар матчів Seoul Cup (U‑19)

10.10.2023

В’єтнам — Марокко (10:00)

Південна Корея — Україна (13:30)

12.10.2023

В’єтнам — Україна (10:00)

Південна Корея — Марокко (13:30)

15.10.2023

Україна — Марокко (06.30)

Південна Корея — В’єтнам (10:00)

Час початку матчів — киівський. 

А з 15-го до 21 листопада юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-19). За підсумками жеребкування синьо-жовті зустрінуться з командами Словаччини, Косова та Мальти (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-19)

Група 1: Франція, Данія, Ісландія, Естонія.

Група 2: Норвегія, Угорщина, Латвія, Гібралтар.

Група 3: Сербія, Шотландія, Болгарія, Андорра.

Група 4: Італія, Швеція, Швейцарія, Ліхтенштейн.

Група 5: Німеччина, Польща, Північна Македонія, Казахстан.

Група 6: Іспанія, Грузія, Кіпр, Молдова.

Група 7: Україна, Словаччина, Косово, Мальта.

Група 8: Туреччина, Греція, білорусь, Литва.

Група 9: Ізраїль, Хорватія, Вірменія, Фарерські о-ви.

Група 10: Чехія, Румунія, Фінляндія, Сан-Марино.

Група 11: Нідерланди, Боснія і Герцеговина, Азербайджан, Люксембург.

Група 12: Англія, Австрія, Уельс, Чорногорія.

Група 13: Ірландія, Бельгія, Словенія, Албанія.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та найкращий із володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами приєднаються до Португалії в елітному раунді кваліфікації.

Збірна Північної Ірландії на правах господаря здобула пряму перепустку до фінальної стадії, яка пройде влітку 2024 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
09.12.2023 13:01

Олег Кузнецов: «Жеребкуванням еліт-раунду Євро ми залишилися задоволеними»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2005 ро...

26.11.2023 14:01

Олег Кузнецов: «У нашій кваліфікаційній групі був пристойний рівень команд»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2005 ро...

19.10.2023 17:03

Олег Кузнецов: «Поєдинки в Південній Кореї підуть нашій збірній на користь»

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження...

15.10.2023 08:44

U-19: юнацька збірна України на турнірі в Сеулі перемогла команду Марокко

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 р...

Підписатися на новини
FootPass