«Відкриті уроки футболу» на Закарпатті — весело і з користю

На Закарпатті в селищі Буштино Тячівського району відбулися «Відкриті уроки футболу», організовані Українською асоціацією футболу та Закарпатською асоціацією футболу.

Фото ЗАФ

Місцеві організатори зазначили, що основна мета соціального проєкту «Відкриті уроки футболу» на Закарпатті — інтеграція через футбол дітей ВПО у громаду, психологічна підтримка дітей, постраждалих від війни, спілкування і встановлення дружніх стосунків, а також вивчення правил мінної безпеки з допомогою представників ДСНС. Вони додали, що Тячівщина на сьогодні є одним із найкращих футбольних регіонів Закарпаття, і те, що «Відкриті уроки футболу» проводилися в Тячівському районі, цілком зрозуміло.

Фото ЗАФ

Учасниками проєкту стали 72 дитини Буштинської територіальної громади (у тому числі ВПО та інші діти, що постраждали від війни).

На урочистому відкритті присутніх привітав голова Буштинської ТГ Руслан Янчій. Вихованці буштинської школи мистецтв під керівництвом Андріани Маркусь виконали Гімн України. Потім усі присутні на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи нашу країну від агресора. Із вітальними словами до дітей, учителів, волонтерів звернулися виконавчий директор, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Наскалов та голова Тячівської районної асоціації футболу Іван Грабар. Патріотичними танцювальними номерами привітали присутніх вихованці зразкового колективу «Квіти Карпат» (керівник — Олеся Кепіч) та студія танцю «Фортуна» (керівник — Ольга Роман).

Фото ЗАФ

Заняття проходили в шести локаціях, де діти займалися футбольними вправами та іграми, змагалися в естафетах, спілкувалися із психологом, отримували нові знання з мінної безпеки від представників ДСНС.

На завершення дітки отримали солодкі подарунки від ЗАФ, канцтовари від Буштинської громади й футболки та дипломи від УАФ, а вчителі й тренери-волонтери — спортивний інвентар для шкіл.

Фото ЗАФ

Руслан Янчій, Віктор Наскалов та Іван Грабар подякували учням, учителям та волонтерам за активну участь у футбольному проєкті. Організація справді була на високому рівні. Усі учасники оплесками подякували лідерці місцевих волонтерів Ірині Бухало за чудову підготовку фестивалю.

Насамкінець усі учасники заходу поласували смачним закарпатським бограчем.

Фото ЗАФ

Проєкт Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) за підтримки УЄФА — це:

  • психосоціальна підтримка дітей військових ЗСУ, дітей ВПО, дітей, постраждалих від війни;
  • об’єднання й дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;
  • інклюзивне середовище, учасники незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання з безпеки в умовах війни;
  • філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;
  • виховання здорового способу життя;
  • розвиток волонтерства;
  • активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).

Усі заходи проєкту проводяться в регіонах за погодженням з обласними військовими адміністраціями.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
31.10.2023 09:00

Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» виконують важливу місію підтримки дітей, які постраждали від війни»

Завершується цьогорічний сезон спільного соціального проєкту Українськ...

30.10.2023 09:00

«Відкриті уроки футболу» завітали в Одесу на стадіон «Чорноморець»

26 жовтня на центральній футбольній арені міста Одеса, стадіоні &laquo...

27.10.2023 11:00

«Відкриті уроки футболу» завітали до ФК «ЮКСА» на Київщині

Соціальний проєкт Української асоціації футболу за підтримки УЄФА &laq...

12.10.2023 09:00

«Відкриті уроки футболу» завітали на Полтавщину

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Полтавщини за підтри...

Підписатися на новини
FootPass