Дебютний гол Михайла Мудрика за «Челсі» допоміг його команді перемогти в лондонському дербі

У заключному матчі 7-го туру англійської Прем’єр-ліги «Челсі» півзахисника збірної України Михайла Мудрика на виїзді зустрічався в лондонському дербі з «Фулгемом».

Наш футболіст вийшов у стартовому складі й на 18-й хвилині забив свій перший м’яч за «Синіх». Зрештою українця замінили в перерві зустрічі, яка закінчилася перемогою його команди з рахунком 2:0.

Набравши вісім очок, «Челсі» перемістився на 11-ту сходинку турнірної таблиці АПЛ.

25.09.2024 09:00

Михайло Мудрик гольовою передачею посприяв виходу «Челсі» до 1/8 фіналу Кубку англійської ліги

У поєдинку 1/16 фіналу Кубку англійської ліги (Кубок Карабао) «Ч...

01.09.2024 20:23

«Челсі» Михайла Мудрика не зміг перемогти в домашньому лондонському дербі

У матчі 3-го туру англійської Прем’єр-ліги «Челсі» п...

30.08.2024 11:00

Ліга конференцій. «Челсі» Михайла Мудрика програв у Швейцарії, але пройшов до основного раунду змагання

У матчі-відповіді плей-оф раунду відбору Ліги конференцій англійський...

25.08.2024 18:16