У гостях в УАФ побували представники військового ліцею Національної академії сухопутних військ
![](/photos/FFU/2023/військ-10-23-1-min.jpg)
У межах святкування Дня захисників і захисниць України до Будинку футболу завітали представники військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на чолі з начальником навчального закладу Іваном Сивоусом.
Фото Павла Кубанова
Вони приїхали в столицю для того, щоб у присутності Президента України Володимира Зеленського в День захисників і захисниць України скласти урочисту клятву ліцеїста.
Фото Павла Кубанова
Під час візиту в Будинок футболу ліцеїсти познайомилися з першими віце-президентами УАФ Олегом Протасовим та Вадимом Костюченком. Керівники УАФ поспілкувалися з гостями та в межах співпраці з навчальним закладом вручили Івану Сивоусу сертифікат на будівництво в ліцеї футбольного майданчика, який допоможе майбутнім офіцерам у спортивній підготовці.
Фото Павла Кубанова
Крім того, ліцеїсти отримали пам’ятні сувеніри від національної збірної, футбольне екіпірування, сітки для воріт та м’ячі.
Фото Павла Кубанова
Співпраця Української асоціації футболу з навчальними закладами, що готують майбутніх офіцерів, носить системний характер. Так, уже багато років УАФ опікується Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна, який очолює Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук.
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...