У гостях в УАФ побували представники військового ліцею Національної академії сухопутних військ

У межах святкування Дня захисників і захисниць України до Будинку футболу завітали представники військового ліцею Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на чолі з начальником навчального закладу Іваном Сивоусом.

Фото Павла Кубанова

Вони приїхали в столицю для того, щоб у присутності Президента України Володимира Зеленського в День захисників і захисниць України скласти урочисту клятву ліцеїста.

Фото Павла Кубанова

Під час візиту в Будинок футболу ліцеїсти познайомилися з першими віце-президентами УАФ Олегом Протасовим та Вадимом Костюченком. Керівники УАФ поспілкувалися з гостями та в межах співпраці з навчальним закладом вручили Івану Сивоусу сертифікат на будівництво в ліцеї футбольного майданчика, який допоможе майбутнім офіцерам у спортивній підготовці.

Фото Павла Кубанова

Крім того, ліцеїсти отримали пам’ятні сувеніри від національної збірної, футбольне екіпірування, сітки для воріт та м’ячі.  

Фото Павла Кубанова

Співпраця Української асоціації футболу з навчальними закладами, що готують майбутніх офіцерів, носить системний характер. Так, уже багато років УАФ опікується Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна, який очолює Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2024 20:00

Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ

З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка...

18.01.2024 13:01

На Конгресі УАФ очікують на поважних гостей

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачер...

Підписатися на новини
FootPass