На НТК ім. В. Баннікова пройшов дитячий футбольний турнір «Кубок єдності України»-2023

У неділю, 1 жовтня, на штучних полях НТК ім. В. Баннікова пройшов дитячий футбольний турнір «Кубок єдності України»-2023, організований Агентством ООН у справах біженців у партнерстві з благодійним фондом «Рокада», Українською асоціацією футболу та благодійним фондом «Розвиток футболу України». 

Ці змагання мають на меті наголосити на ролі футболу як унікального та потужного інструменту, що об’єднує людей, сприяє підтримці фізичного та психічного здоров’я й інтеграції вимушено переміщених осіб у приймаючі громади.

Фото прес-служби УАФ

У турнірі взяли участь вісім команд із різних куточків України: ФК «Троєщина» та ФК «Чемпіон» із Києва, ФК «Дніпро» та ФК «Новомосковськ» із Дніпропетровщини, СК «Одеса» та ФК «Чорноморець» з Одещини, а також ФК «Хмельницький» та ФК «Старболс» із Хмельниччини.

Фото прес-служби УАФ

За підсумками змагань третє місце дісталося ФК «Дніпро» (Дніпро), друге — ФК «Чемпіон» (Київ), а найкращими на турнірі стали хлопці та дівчата з ФК «Чорноморець» (Одеська обл.).

Фото прес-служби УАФ

У церемонії нагородження взяли участь радниця із зовнішніх зв’язків Агентства ООН у справах біженців Aнн-Марі Керріган-Деріш, соціальний працівник з інтеграції біженців в Україні та роботи з ком'юніті біженців благодійного фонду «Рокада» Дмитро Петросюк, а також перші віце-президенти УАФ Вадим Костюченко та Олег Протасов.

Фото прес-служби УАФ

Майбутніх зірок вітчизняного футболу привітав Вадим Костюченко: «Дякуємо, що ви обрали для дозвілля футбол, приділяєте свій час цій грі, знайомитеся та спілкуєтеся один з одним. Дякуємо вашим батькам та тренерам, а найголовніше — ЗСУ, що ми маємо можливість присвячувати цей день футболу. Бажаю кожному з вас великої перемоги у футбольному та особистому житті!»

Фото прес-служби УАФ

Переможці та призери Кубку єдності України-2023 отримали з рук керівників УАФ кубки, а всім учасникам дісталися медалі за участь та футбольні м’ячі від національної асоціації.

Також були визначені найкращі гравці змагань в індивідуальних номінаціях:

найкращий воротар — Платон Любимов (СК «Одеса»);

найкращий захисник — Поліна Іваничко (ФК «Дніпро»);

найкращий нападник — Матвій Краснов (ФК «Чемпіон»);

найкращий гравець — Аделіна Власенко (СК «Одеса»).

Зазначимо, що перед турніром організатори влаштували для учасників екскурсію до Музею популярної науки й техніки «Експериментаріум», під час якої школярі змогли побачити понад 300 інтерактивних експонатів, присвячених механіці, оптиці, електриці, магнетизму й акустиці.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2024 20:00

Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ

З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка...

18.01.2024 13:01

На Конгресі УАФ очікують на поважних гостей

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачер...

Підписатися на новини
FootPass