Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася в стартовому матчі Євроліги-2023

Жіноча збірна України з пляжного футболу сьогодні стартувала в Суперфіналі Євроліги-2023, що триватиме в італійському Альгеро до 24 вересня.

Підопічні Юрія Клименка у своєму першому поєдинку на престижному турнірі зустрілися зі збірною Нідерландів, що напередодні поступилася Португалії — 1:4. Відступати нашим суперницям вже не було куди, тож вони нав'язали українкам жорстку боротьбу.

У першому періоді забитих м'ячів глядачі не побачили. Другу ж 12-хвилинку наші співвітчизниці розпочали дуже потужно й на її початку отримали прово на пенальті, який чітко реалізувала Мирослава Випасняк. На 21-й хвилині Юлія Дехтяр чудовим ударом подвоїла нашу перевагу. Але на останній хвилині українки розлабилися і після стандартів отримали відразу два м'ячі у власні ворота — 2:2.

У заключному періоді підопічні Юрія Клименка пропустили з пенальті ще раз і прикро поступилися з рахунком 2:3, неймовірно ускладнивши собі завдання виходу у півфінал.

Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Група С

20.09.2023

Україна — Нідерланди — 2:3

Голи: Випасняк (14, з пенальті), Дехтяр (21) — Лот (24), Бос (24, 32, з пенальті).

Україна: Терех, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Воловенко.

Нідерланди: Ван ден Гурк, Вісх, Мієдема, Де Краа, Бос, С. Тілєман, Декерс, Ш. Тілєман, Лот.

Попередження: Костюк (32).

Португалія — Нідерланди — 4:1

Команда І В ВО ВП ПП ПО П М О
1  Португалія 1 1 0 0 0 0 0 4—1 3
2  Нідерланди 2 1 0 0 0 0 1 4—6 3
3  Україна 1 0 0 0 0 0 1 2—3 0

Завтра збірна України зустрінеться з Португалією. Початок зустрічі — о 17.45.

Група А: Італія, Чехія, Швеція.

Група В: Іспанія, Англія, Польща.

Група С: Португалія, Україна, Нідерланди.

Три переможці груп і найкраща з команд, що посядуть другі місця, вийдуть до півфіналу змагань.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...