Друга ліга. Нічия ФК «ЮКСА» зі «Звягелем» — на користь «Чайці»

У центральному поєдинку 7-го туру лідер, ФК «ЮКСА», в Києві приймав фаворита турніру — «Звягель». На матчі був присутній Юрій Максимов, проте через його дискваліфікацію діями поліщуків керував асистент Сергій Ревут.

Основні події розгорталися після перерви: на 59-й хвилині Денис Ндукве реалізував пенальті й вивів гостей уперед, проте невдовзі бразилець Сьєбен Пагліаріні Матеус встановив підсумковий рахунок — 1:1. Максимову та його помічникам, що продовжать кар’єру в «Дніпрі-1», не вдалося залишити «Звягель» в ролі переможців.

Осічкою лідерів скористалася «Чайка», яка вдома завдала першої поразки мирівській «Дружбі» — 1:0. Господарі відкрили рахунок в дебюті, і хоча гості доклали чимало зусиль, аби врятуватися, це їм не вдалося. Тепер підопічні Сергія Сизихіна поступаються тільки ФК «ЮКСА», проте за втраченими очками прихований лідер — «Дружба».

Турнірна таблиця та бомбардири

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.06.2025 13:02

Друга ліга: 23 учасники у двох групах, базовий день старту, поповнення дублерів

На черговій ХХХII Конференції Професіональної футбольної ліги України...

19.05.2025 12:00

Друга ліга. Розгромні рахунки в заключному турі групового етапу

Ще після 17-го туру визначилися учасники плей-оф за перше й третє місц...

11.05.2025 17:20

Друга ліга. «Колос-2» буде суперником «Пробою» в стикових фінальних поєдинках

Квітнева домашня нічия із середняком, «Вільхівцями», дорог...

05.05.2025 16:10

Друга ліга. «Пробій» чекає суперника в чемпіонській гонитві

Відбулися поєдинки 16-го туру чемпіонату України серед команд другої л...

Підписатися на новини