У Мілані пройшла офіційна зустріч представників УАФ та ІФФ

У Мілані, де відбувся кваліфікаційний матч Євро-2024 Італія — Україна, пройшла офіційна зустріч делегацій Української асоціації футболу та Італійської федерації футболу, в якій узяв участь Посол України в Італійській республіці Ярослав Мельник.

Фото прес-служби УАФ

Від УАФ участь у зустрічі взяли перші віце-президенти Олексій Михайличенко та Вадим Костюченко, а також заступник генерального секретаря Ігор Грищенко. Італійську делегацію очолювали президент Італійської федерації футболу, віце-президент УЄФА Габріеле Гравіна та генеральний секретар Італійської федерації футболу Марко Брунеллі.

Фото прес-служби УАФ

Під час зустрічі представники УАФ подякували італійцям за допомогу під час повномасштабного вторгнення росії в Україну загалом і, зокрема, за футбольну співпрацю, яка зміцнилася після лютого 2022 року. Окремо представники УАФ попросили керівників італійської федерації передати подяку футбольним клубам Італії за те, що вони в перші місяці російського вторгнення приймали на своїх базах українські дитячо-юнацькі футбольні команди. Також обговорювалося питання подальшого співробітництва між Україною та Італією в розвитку дитячо-юнацького футболу, організації та спільному проведенні різнопланових соціальних проєктів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.11.2023 18:14

Вадим Костюченко: «Допомога в реабілітації поранених військових — наш почесний обов’язок»

В Будинку футболу відбулася зустріч першого віце-президента УАФ Вадима...

14.11.2023 16:04

Українські арбітри працюватимуть на матчах кваліфікації Євро-2024 (U-17) у Португалії

Два українські арбітри працюватимуть на матчах кваліфікаційного раунду...

29.10.2023 09:26

Відбулася позачергова звітно-виборча конференція Київського об’єднання асоціацій футболу

28 жовтня в Ковалівці  відбулася позачергова звітно-виборча конфе...

Підписатися на новини