VBET Ukraine презентує кампанію, що об'єднує всю Україну

Організатор азартних ігор VBET Ukraine — преміум-партнер національної збірної України з футболу презентує масштабну та багатокомпонентну рекламну кампанію «Об'єднані футболом. Разом сильніші».

Героями кампанії стали футболісти збірної: Михайло Мудрик, Віктор Циганков, Віталій Миколенко, Руслан Маліновський, Віталій Буяльський, Ілля Забарний, Георгій Судаков, Тарас Степаненко, Микола Матвієнко, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Юхим Конопля та головний тренер національної збірної України Сергій Ребров.

«Футбол — це спорт номер один в Україні, а ігри національної збірної об’єднують усіх українців у її шаленій підтримці. Нова рекламна кампанія від VBET — це наша подяка всім уболівальникам, в усіх куточках України та світі. Ми спробували візуалізувати всі емоції: шалені оплески, видих полегшення після напруженого моменту на полі, свисток арбітра, суворість погляду в бік суперника. Так само всі українці об'єднуються в єдиному емоційному пориві проти свого ворога», — коментує ідею кампанії Артем Іваницький, СМО VBET Ukraine.

У відеороботі, основним кольором якої став жовтий, візуалізовано карту України, а міста країни ототожнені з героями ролика. Кампанія символізує собою єдину, об'єднану та неподільну Україну.

Незабаром елементи кампанії «Об'єднані футболом. Разом сильніші» з'являться на телебаченні, в діджиталі та зовнішній рекламі. А глобальна презентація відео відбудеться 9 вересня, у день двобою між збірними України та Англії.

Про компанію

VBET Ukraine — офіційний представник міжнародного бренду VBET, що працює в Україні з 2020 року. Компанія першою отримала всі три ліцензії на проведення азартних ігор від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей України: на організацію та проведення букмекерської діяльності, на організацію та проведення азартних ігор покер у мережі Інтернет, на організацію та проведення азартних ігор казино у мережі Інтернет. VBET Ukraine є титульним партнером Української Прем’єр-ліги, преміум-спонсором збірної України з футболу та ще низки спортивних клубів та федерацій. У 2022 році компанія презентувала соціальну ініціативу We Care Fund, у межах якої акумулювала понад 14 млн грн на реалізацію благодійних проєктів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.06.2024 17:00

Роман Яремчук обійшов у списку бомбардирів збірної України Сергія Реброва

Вирішальний гол нападника збірної України Романа Яремчука у ворота Сло...

21.06.2024 19:39

Микола Шапаренко: «Коли ми зрівняли рахунок, це надало команді імпульсу, натхнення»

Півзахисник національної збірної України Микола Шапаренко був визнаний...

21.06.2024 19:19

Сергій Ребров: «У хлопців немає сил навіть святкувати, адже вони віддали на полі все»

Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров дав свій ко...

21.06.2024 18:03

Євро-2024. Збірна України здобула вольову перемогу над командою Словаччини

Національна збірна України продовжила виступ на Євро-2024 в Німеччині...

Підписатися на новини