Жіноча Ліга чемпіонів. «Ворскла» в додатковий час обіграла «Флору» та вийшла до фіналу першого раунду турніру

Полтавська «Ворскла» в додатковий час обіграла естонську «Флору» в межах півфіналу першого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2023/2024.

30 червня у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування першого раунду жіночої Ліги чемпіонів. У сезоні-2023/2024 вперше в історії Україну в цих змаганнях представляють дві команди — полтавська «Ворскла» (правонаступник «Житлобуду-2»), яка грає на Шляху чемпіонів, та криворізький «Кривбас», що виступає на Шляху представників ліг.

Волею жереба «Ворскла» на цьому етапі потрапила до групи 2, матчі якої проходять у боснійському Сараєві. Там суперником полтавок у півфіналі стала естонська «Флора».

Перший тайм пройшов за переваги українок, на 27-й хвилині Козлова відкрила рахунок. Естонкам вдалося відігратися, проте перед самою перервою Котик знову повернула «Ворсклі» перевагу.

Одразу по перерві «Флора» зрівняла рахунок, а на 78-й хвилині зуміла вирватися вперед. На щастя, до завершення основного часу Корсун встигла розписатися у воротах естонок, тим самим перевівши матч у додаткову 30-хвилинку.

На початку додаткового часу Кравчук забила четвертий для полтавок гол. Саме він і вивів українську команду до фіналу першого раунду — 4:3. Тож 9 вересня підопічні Наталії Зінченко зійдуться у фіналі з хорватським «Осієком».

Нагадаємо, що «Кривбас» опинився у групі 3, поєдинки якої відбуватимуться у шведському Лінчепінгу. Там в 1/2 фіналу він зіграє з французьким «Парижем».

Ліга чемпіонів-2023/2024 серед жіночих команд. Перший раунд

Шлях чемпіонів. Група 2

06.09.2023

1/2 фіналу

«Ворскла» (Україна) — «Флора» (Естонія) — 4:3 (2:1, 3:3), д. ч.

Голи: Козлова (27), Котик (44), Корсун (88), Кравчук (93) — Таммік (38), Ліллемяє (47), Улексін (78).

«Ворскла»: Бондарчук (Самсон, 83), Шайнюк (Радіонова, 106), Корсун, Котик, Подольська, Давиденко (Кульмагамбетова, 83), Петрик, Андрухів, Осіпян (Кравчук, 57), Козлова (Котяш, 72), Калініна (к).

«Флора»: Віхман, Кург (Саар, 46), Розен, Ряямет, Улексін (Саулеп, 103), Туллус (к) (Іванова, 91), Таммік, Таркмеєл, Ліллемяє, Кубаcсова, Теєрн (Хяберлі, 46, Пальтс, 110).

Арбітр: С. Торосян (Вірменія).

Попереджені: Давиденко (67), Кравчук (102) — Розен (70), Ліллемяє (106), Ряямет (120).

Вилучена: Розен (120, «Ф»).

6 вересня. Сараєво. Олімпійський стадіон «Асім Ферхатович-Хасе».

Перші матчі: 10/11 жовтня 2023 року.
Матчі-відповіді: 18/19 жовтня 2023 року.

Перші матчі: 19/20 березня 2024 року.
Матчі-відповіді: 27/28 березня 2024 року.

Півфінали

Перші матчі: 20/21 квітня 2024 року.
Матчі-відповіді: 27/28 квітня 2024 року.

Фінал (стадіон «Сан-Мамес», Більбао, Іспанія)

25-го або 26 травня 2024 року.

15.09.2023 14:19

Жіноча Ліга чемпіонів. Визначився суперник «Ворскли» в другому раунді турніру

Сьогодні, 15 вересня відбулося жеребкування другого раунду жіночої Ліг...

09.09.2023 20:04

Жіноча Ліга чемпіонів. «Ворскла» виграла свою групу й вийшла в другий раунд турніру

Полтавська «Ворскла» здолала хорватський «Осієк&raqu...

03.08.2023 22:02

Ліга конференцій. «Ворскла» на виїзді поступилася «Ділі» й покинула єврокубки

Полтавська «Ворскла» знову не зуміла подолати другий раунд...

27.07.2023 22:26

Ліга конференцій. «Ворскла» здобула першу перемогу для України в єврокубковому сезоні

Полтавська «Ворскла» розпочала новий сезон поєдинком друго...