Група тренерів-аналітиків отримала дипломи за програмою C УАФ

У Будинку футболу відбулося вручення дипломів Української асоціації футболу категорії C за спеціальністю «тренер (тренер-аналітик)». Курс навчання успішно завершили 20 учасників програми із різних регіонів України.

У церемонії вручення дипломів C УАФ узяли участь перший віце-президент асоціації Вадим Костюченко та асистент головного тренера національної збірної України, керівник проєкту PASS Гліб Платов, який також вручив випускникам дипломи освітньої платформи PASS за напрямком «Аналітика та скаутинг».

Фото Павла Кубанова

Чимало учасників навчання вже мають професійні контракти та працюють в українських клубах.

Вітаючи випускників, які отримали дипломи, Вадим Костюченко побажав їм професійних успіхів та високих досягнень із рідними ФК і відзначив важливість підготовки таких спеціалістів для майбутнього нашого футболу: «Не буде перебільшенням сказати, що спеціальність тренера-аналітика є однією з найбільш затребуваних серед українських клубів на сьогодні. З ініціативи тренерського штабу Сергія Реброва відповідні нововведення й стандарти зараз впроваджуються по всій вертикалі збірних. Також у кожній збірній будуть працювати команди спеціалістів зі скаутингу. Це особливо важливо в контексті масового виїзду наших юних футбольних талантів за кордон із початком повномасштабного вторгнення росіян. Якщо загалом виїхало близько двох тисяч, то повернулися лише приблизно 20%. Відповідно, потрібна окрема увага тим кандидатам у збірні, які залишаються за межами України. Не менш важливою є й програма «Футбольний менеджмент», яка є в подальших планах підготовки майбутніх спеціалістів. Щиро бажаю випускникам подальшого кар’єрного зростання та перемог для українського футболу».

Фото Павла Кубанова

Нагадаємо, що з ініціативи головного тренера національної збірної Сергія Реброва з 11-го до 13 серпня в Ужгороді було проведено перший навчальний семінар для наставників усіх збірних України. Метою зазначеного семінару було налагодження взаємодії між тренерами національної, молодіжної та юнацьких команд. Зустріч була насичена воркшопами, лекціями та окремими семінарами, спрямованими на закладання фундаменту успішної взаємодії між усіма спеціалістами збірних та міцної позитивної синергії в колективі в цілому. Також під час заходу багато уваги було приділено методологічній частині.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини