Ліга конференцій. «Дніпро-1» у додатковий час удев'ятьох поступився «Спартаку» і завершив євросезон

«Дніпро-1» у Кошицях в додатковий час поступився трнавському «Спартаку» в матчі-відповіді плей-оф раунду кваліфікації Ліги конференцій.

Після нічиєї в першому поєдинку в Трнаві (1:1) шанси обох команд на вихід у Лігу конференцій були рівні, адже українці грали другий матч лише на номінально домашньому стадіоні.

Утім, уже на 3-й хвилині ці шанси значно зросли у словаків, які забили швидкий м'яч. Після подачі кутового дніпрянами суперник вибіг у контратаку, і Ерік Даніель влучно пробив із меж штрафного майданчика.

У підопічних Валерія Городова в першому таймі попереду не виходило зовсім нічого, а от гості могли забити ще. Однак цього разу українців після удару того ж Даніеля врятувала стійка воріт.

Після перерви «Дніпро-1» активізувався, але знов-таки до небезпечних моментів не доходило. Аж тоді на допомогу прийшли самі словаки. Після прострілу Горбунова у штрафний майданчик суперника Горосіто головою зрізав м'яч у власні ворота. 1:1.

До кінця основного часу команди обмінялися небезпечними ударами, але змінити рахунок не змогли. Гра перейшла в овертайм, на початку якого червону картку за грубий фол отримав Бабенко.

На 106-й хвилині Буката після навісу у штрафний дніпрян заштовхав м'яч у ворота Кінарейкіна, а ще за хвилину Горін теж відправився у роздягальню через другу жовту картку. Залишившись удев'ятьох, українці намагалися відігратися, що було дуже важко.

1:2 — поразка «Дніпра-1», який цього сезону залишився за бортом основної сітки єврокубків.

Ліга конференцій-2023/2024. Плей-оф раунд. Матч-відповідь

«Дніпро-1» (Україна) — «Спартак» Тр (Словаччина) — 1:2 (0:1, 1:1), д.ч.

Голи: Горосіто (61, автогол) — Даніель (3), Буката (106).

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Каплієнко (Горбунов, 46), Кравець, Сваток (к), Мірошніченко (Танчик, 119), Бабенко, Рубчинський (Горін, 101), Білл (Філіппов, 77), Лєднєв (Бланко, 46), Піхальонок, Гуцуляк.

Запасні: Волинець, Валеф, Пуріта, Ківінда, Пасіч, Пірес.

Тренер: Валерій Городов.

«Спартак» Тр: Такач, Коштрна (Шулек, 46), Горосіто, Штетина, Мікович (к), Зелькович, Офорі (Прохазка, 113), Коша (Паур, 106), Даніель (Уйлаки, 120+3), Баінович (Буката, 91), Ристовський (Азанго, 91).

Запасні: Вантруба, Брезник, Штефаник, Пенья, Осені.

Тренер: Міхал Гашпарик.

Арбітр: Балаж Берке (Угорщина).

Попереджені: Бланко (82), Горін (103), Городов (117, не на полі) — Шулек (63).

Вилучені: Бабенко (99, «Д»), Горін (108, «Д»)

31 серпня. Кошице. Стадіон «Кошицька футболова арена».

Перший матч — 1:1.

23.08.2023 21:36

Ліга конференцій. «Дніпро-1» у меншості зіграв унічию зі «Спартаком» у Трнаві

«Дніпро-1» продовжив свій шлях у єврокубках, зігравши у сл...

17.08.2023 22:59

Ліга Європи. «Дніпро-1» вибув до Ліги конференцій, а «Зоря» зіграє зі «Славією»

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи «...

07.08.2023 15:22

Ліга конференцій. Визначилися потенційні суперники «Дніпра-1» і «Динамо» в плей-оф раунді кваліфікації

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування плей-оф раунду кв...