Вік-енд для легіонерів збірної України: важкий трофей Кривцова та розгроми Яремчука, Циганкова й Довбика

З 11-ти легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров викликав на вересневі матчі відбору Євро-2024, минулого вік-енду на поле у складах своїх клубів виходило восьмеро.

У суботу, 19 серпня, у межах 2-го туру англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» Іллі Забарного на виїзді поступився «Ліверпулю» (1:3).

У 2-му турі іспанської Ла Ліги «Реал» Андрія Луніна на чужому стадіоні переграв «Альмерію» — 3:1.

У неділю, 20 серпня, у фіналі Кубку ліг «Інтер Маямі» Сергія Кривцова в серії пенальті обіграв «Нешвілл» (10:9).

Михайло Мудрик не врятував «Челсі» від виїзної поразки в АПЛ у лондонському дербі з «Вест Гемом» (1:3).

Роман Яремчук долучився до розгромної перемоги свого «Брюгге» в домашньому матчі з «Моленбеком» у 4-му турі бельгійської Про Ліги (7:1).

«Жирона» Артема Довбика та Віктора Циганкова в Ла Лізі розгромила на власному стадіоні «Хетафе» (3:0).

Зрештою, у понеділок, 21 серпня, «Арсенал» Олександра Зінченка на чужому стадіоні здолав в АПЛ «Крістал Пелас» (1:0).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.04.2025 12:00

До уваги вболівальників! Триває продаж квитків на червневі матчі збірної України в Канаді

Як уже повідомлялося, у червні поточного року збірна України вперше в...

28.04.2025 15:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: асист Таловєрова, гол Яремчука та розгром Трубіна

Минулого ігрового вік-енду на поле у складі своїх клубів виходило семе...

26.04.2025 12:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: кубковий фінал Луніна та важкий виїзд Довбика

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів національної збірної...

Підписатися на новини