Ліга конференцій. Роман Яремчук за 18 хвилин оформив хет-трик у переможному матчі «Брюгге»

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій бельгійський «Брюгге» нападника збірної України Романа Яремчука в гостях зіграв з ісландським «Акурейрі».

Наш футболіст відіграв до 79-ї хвилини, оформивши при цьому хет-трик упродовж 18-ти хвилин (57, 65, 75). А його команда, як і в першому поєдинку, здобула перемогу з рахунком 5:1.

У плей-оф раунді кваліфікації 24-го та 31 серпня «Брюгге» зіграє з іспанською «Осасуною».

22.09.2024 10:00

Вихід Романа Яремчука не врятував його «Олімпіакос» від поразки в чемпіонаті Греції

У 5-му турі грецької Суперліги «Олімпіакос» нападника збір...

16.09.2024 10:00