«Ракув» Владислава Кочергіна пробився до плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів-2023/2024 польський «Ракув» півзахисника збірної України Владислава Кочергіна на Кіпрі зустрічався з місцевим «Арісом».

Наш футболіст вийшов у стартовому складі та відіграв до 86-ї хвилини поєдинку, що закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Враховуючи, що перший матч, у Польщі, виграли господарі, до плей-оф раунду кваліфікації ЛЧ попрямувала саме команда українця, яка там зіграє проти переможця пари «Спарта» (Чехія) — «Копенгаген» (Данія).

02.06.2024 10:00

Представництво України в єврокубках сезону-2024/2025: схема та графік старту клубів

Після переможного для «Реалу» фіналу Ліги чемпіонів-2023/2...

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...