В Ужгороді завершився семінар для тренерів збірних України, ініційований Сергієм Ребровим

З ініціативи головного тренера національної збірної Сергія Реброва з 11-го по 13 серпня в Ужгороді було проведено навчальний семінар для наставників усіх збірних України.

Метою зазначеного семінару було налагодження взаємодії між тренерами національної, молодіжної та юнацьких збірних України. У заході взяли участь асистент Сергія Реброва Гліб Платов та головний тренер молодіжної збірної Унаї Мельгоса, який виконував функції модератора.

Фото прес-служби УАФ

Зустріч була насичена воркшопами, лекціями та окремими семінарами, спрямованими на закладання фундаменту успішної взаємодії між усіма спеціалістами та міцної позитивної синергії в колективі в цілому. Також під час заходу багато уваги було приділено методологічній частині.  

«Сергій Ребров поставив за мету вибудувати єдину вертикаль юнацьких та молодіжних збірних України аж до головної команди. Він вважає, що всі мають працювати в єдиному форматі й за одними ідеями. Так, семінар став першим кроком у зведенні зазначеної структури. Кожен проєкт такого роду має у своїй основі стосунки між людьми, залученими до нього. Саме тому ця зустріч тренерів і представників УАФ була дуже важливою та актуальною.

На практичних заняттях ми розповідали про бачення футболу, притаманне Сергію Реброву. Ми виклали всі його основні ідеї, а також пояснили необхідність цього процесу. Водночас ми детально розповіли, як будуються мікроцикли, тренування, стосунки з гравцями, адже футболіст — це центр усього, і все робиться заради нього. Кожен гравець юнацької й молодіжної збірної — це проєкт на майбутнє. Необхідно, щоб якомога більше виконавців було підготовлено та адаптовано до переходу в першу команду країни. Також важливо, щоби така адаптація займала якнайменше часу. Для цього і вибудовується єдина система підготовки. Ми намагалися всебічно висвітлити ці ідеї, щоб усі учасники семінару відчули їх і могли зрозуміти або запропонувати щось своє.

Наразі ми будемо продовжувати збирати такі семінари і вважаємо, що їх повинно бути якнайбільше. Водночас слід завжди памʼятати, що в нашій країні триває повномасштабна війна, і лише завдяки ЗСУ, усім захисникам і захисницям України в нас є така можливість. Тож ми мали використати кожну хвилину семінару продуктивно та ефективно, щоби досягти бажаного результату.

Такого роду семінари важливі не лише для тренерів юнацьких та молодіжних збірних, але й загалом для розвитку українського футболу. Ми хочемо зробити процес систематичним і максимально відкритим, щоб його результатами могли користуватися всі українські спеціалісти», — розповів Гліб Платов.  

Фото прес-служби УАФ

«Я вважаю себе частиною проєкту Сергія Реброва, адже молодіжна збірна є своєрідним мостом для потрапляння гравців у головну команду. Наразі моя роль — готувати футболістів, щоб вони швидко адаптувалися до національної збірної. Крім того, я є координатором взаємодії між командами U-17, U-19 та U-21, де переді мною стоять дуже схожі завдання — імплементувати гравців у більш дорослі команди.  

В Ужгороді ми працювали саме для того, щоб запустити процес, ініційований Сергієм Ребровим. Ми взаємодіяли зі спеціалістами, які вже тривалий час працюють в УАФ. Ми обговорювали ідеї гри, роботу з гравцями, яких треба підготувати до національної збірної», — підкреслив Унаї Мельгоса.  

Відзначимо, що на семінарі були присутні співробітники відповідних підрозділів УАФ і представники юнацьких збірних, зокрема керманичі команд U-18/19 (Олег Кузнецов), U-17/18 (Юрій Мороз), U-16/17 (Володимир Єзерський).

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.06.2024 17:15

У 2024 році національна збірна України має провести ще шість поєдинків

Наразі у 2024 році національна збірна України вже провела вісім матчів...

28.06.2024 14:05

Гвардійці збірної України: Ярмоленко збільшив відрив, а Степаненко майже впритул наблизився до Коноплянки

Після червневих товариських та офіційних (у межах Євро-2024) матчів зб...

28.06.2024 10:00

Євро-2024: підсумки виступу національної збірної України у фінальному турнірі

На Євро-2024 тренерський штаб Сергія Реброва дав зіграти 23 футболіста...

27.06.2024 14:00

Олександр Тимчик: «Хочу подякувати нашим уболівальникам, у першу чергу — нашим військовим»

Захисник національної збірної України Олександр Тимчик прокоментував н...

Підписатися на новини