УАФ дякує Луїсу Кортесу за співпрацю. Комітет жіночого футболу асоціації запропонував нову кандидатуру на посаду наставника національної жіночої збірної України

Головний тренер жіночої збірної України, іспанець Луїс Кортес, звернувся з листом до УАФ, в якому висловив побажання завершити роботу з командою після закінчення контракту. 

«Настав час оголосити, що 31 серпня 2023 року я вирішив завершити мій контракт з Українською асоціацією футболу й закінчити роботу головним тренером жіночої збірної України. У листопаді 2021 року я прийняв запрошення УАФ стати наставником національної збірної та намагався побудувати амбітну команду.

Але вже за три місяці, 24 лютого 2022 року, на Україну напала Росія. Утім, я намагався працювати якнайкраще й багато чого навчився від людей, які вирішили не здаватися. Від гравців, які, незважаючи на жахливу ситуацію у своїй країні, знайшли у футболі спосіб боротися за свій народ і показати світові, що Україна ще жива.

Я вдячний технічному персоналу команди, який став моєю родиною. Дякую всім за якісне ставлення до справи, бажання працювати протягом усього цього часу.

Я хочу подякувати президенту УАФ та виконкому за те, що довірили мені очолити цей проєкт. Також дякую всім воїнам ЗСУ, що зробили все, аби ми мали змогу працювати. Дякую всім уболівальникам, які підтримували нас протягом цього часу. Я пішов із болем, що не міг грати домашні матчі в Україні, але переконаний, що невдовзі в країні з'явиться можливість для глядачів відвідувати стадіони й підтримувати, зокрема, жіночу збірну. І я душею буду там.

Перш за все хочемо, щоб ситуація в Україні покращилася і якомога швидше вирішилася на благо українського народу!» — зокрема, ідеться в листі Луїса Кортеса на адресу УАФ. 

Українська асоціація футболу висловлює щиру подяку Луїсу Кортесу за плідну роботу на чолі національної жіночої збірної України. Також дякує іспанському спеціалісту за організацію гуманітарної допомоги, яку отримала наша футбольна родина з початку повномасштабного вторгнення рф, та підтримку України на міжнародній арені загалом. Бажаємо успіху Луїсу в подальшій тренерській кар’єрі!

Нагадаємо, під керівництвом Луїса Кортеса національна жіноча збірна України посіла третє місце у групі відбірного турніру чемпіонату світу-2023, випередивши Угорщину та Фарерські острови й пропустивши вперед Шотландію та Іспанію.

Сьогодні, 9 серпня, із застосуванням електронних засобів зв’язку відбулося засідання Комітету жіночого футболу УАФ. За підсумками засідання комітет рекомендував Виконавчому комітету УАФ затвердити на посаді головного тренера національної жіночої збірної України Володимира Пятенка.

 

Біографічна довідка

Володимир Пятенко

Народився 9 вересня 1974 року.

Як гравець виступав за українські клуби: «Океан» (Керч), «Таврія» (Сімферополь), «Шахтар» (Донецьк), «Металіст» (Харків), «Металург» (Донецьк), «Ворскла» (Полтава), «Нива» (Вінниця).

У складі молодіжної збірної України провів 8 матчів (2 голи).

Як наставник очолював українські клуби: «Металург» (Донецьк), «Оболонь-Бровар» (Київ).

Робота із жіночими командами: «Динамо» (Київ)— 2021—2023, «Житлобуд-1» (Харків) — із липня 2023 року. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.04.2023 14:41

Луїс Кортес: «Я дуже задоволений грою з Естонією, але в таких матчах ми маємо забивати більше одного м’яча»

Головний тренер національної жіночої збірної України Луїс Кортес висло...

02.11.2022 13:01

Наставник жіночої збірної України Луїс Кортес узяв участь у спеціальній конференції УЄФА

31 жовтня в Англії відбулася четверта конференція УЄФА серед тренерів...

Підписатися на новини