На Тернопільщині реалізується програма розвитку шкільного футболу УАФ

На Тернопільщині активно реалізується програма розвитку шкільного футболу УАФ. На базі Тернопільського національного педагогічного університету Асоціацією футболу Тернопільщини було проведено курси підвищення кваліфікації вчителів із модулю «Футбол».

Фото АФТ

Слухачі курсів отримали сертифікати й D-ліцензії УАФ, а також набори інвентарю в наплічниках та посібники зі шкільного футболу для якісного проведення уроків футболу й інших футбольних заходів у своїх школах. Учителів привітали ректор ТНПУ Богдан Буяк, голова АФТ Тарас Юрик, декан факультету фізичного виховання Андрій Огнистий. Слід відзначити високий рівень організації курсів керівником Центру ліцензування тренерів категорій D і C обласної асоціації Володимиром Наумчуком та виконавчим директором Василем Заторським. Примітно, що вручення відбулося спільно з отриманням ліцензій тренерами, які проходили навчання за програмою С-диплому УАФ.

Фото АФТ

Вони разом з учителями відзначили, що програма УАФ матиме багато позитивних результатів для фізичного й емоційного розвитку дітей, для їхньої психосоціальної підтримки в умовах війни та принесе багато користі школам, що впроваджують футбол.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.05.2025 15:00

Напередодні фіналу VBET Кубку України-2024/2025 УАФ провела «Дитячий кубок чотирьох»

Напередодні фінального поєдинку VBET Кубку України-2024/2025 «Ша...

10.05.2025 11:00

На Закарпатті започаткували регулярну секцію в межах проєкту «Відкриті фестивалі футболу»

30 квітня в ужгородському ліцеї № 7 відбулося урочисте відкриття секці...

09.05.2025 20:17

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокрема:...

09.05.2025 16:47

Менш ніж за рік після запуску: проєкт «Ліга дужих» отримав престижну міжнародну нагороду UEFA FootbALL Awards 2025

Соціальний проєкт Української асоціації футболу з розвитку та популяри...

Підписатися на новини