Молодіжна збірна після повернення в Україну зустрілася з юними вболівальниками

Молодіжна збірна України повернулася додому після завершення виступів у фінальній частині чемпіонату Європи 2023 року, де команда Руслана Ротаня опинилася серед четвірки найкращих команд континенту.

Фото Оксани Васильєвої

У четвер, 6 липня футболісти та тренерський штаб вирушили автобусом із Бухареста до Чернівців. А вже сьогодні теплу зустріч синьо-жовтим на рідній землі влаштували вихованці місцевого футбольного клубу «Буковина», які завітали до готелю команди з державними прапорами та футбольними м’ячами.

Фото Оксани Васильєвої

Юні вболівальники привітали збірну з яскравою грою та видатним результатом на чемпіонаті Європи, поспілкувалися зі своїми кумирами й отримали від них автографи та фото на згадку.

Фото Оксани Васильєвої

«З великою радістю ми повертаємося на рідну землю. Шкода, що без трофея, але пишаємося першою в історії України путівкою на Олімпіаду. У наших хлопців — велике майбутнє, і я впевнений, що вони ще не раз подарують футбольне свято такого високого рівня нашим уболівальникам. А в тому, що вони залишилися задоволеними не лише результатом, а й грою команди, ми могли переконатися й у Румунії, де мали гарну підтримку, і під час зустрічі з юними футболістами в Чернівцях. Приємно дарувати позитивні емоції в такий складний час, але все це лише завдяки ЗСУ, які дають можливість нам займатися улюбленою справою», — прокоментував зустріч головний тренер збірної Руслан Ротань.

Фото Оксани Васильєвої

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.07.2023 21:29

Євро-2023 (U-21): табло фінального турніру

Із 21 червня до 8 липня в Румунії та Грузії проходив фінальний турнір&...

08.07.2023 21:27

Збірна Англії перемогла у фіналі Євро-2023 (U-21) команду Іспанії й утретє виграла турнір

Сьогодні у грузинському місті Батумі на «Аджарабет-Арені»...

07.07.2023 17:00

Євро-2023 (U-21). Молодіжна збірна України у фінальному турнірі: усі матчі, кадровий потенціал

На початку липня 2023 року молодіжна збірна України вдруге в історії с...

Підписатися на новини