Жіноча збірна України з пляжного футболу виборола срібло III Європейських ігор

Сьогодні у фінальному поєдинку III Європейських ігор жіноча збірна України з пляжного футболу зустрічалася з командою Іспанії.

На груповому етапі III Європейських ігор підопічні Юрія Клименка посіли друге місце у групі В і вийшли в півфінал, де вчора перемогли Португалію (3:1).

У сьогоднішньому фінальному матчі українки зустрічалися з лідером світового рейтингу BSWW — Іспанією.

Майже 35 хвилин команди боролися без забитих м'ячів, а в останні півтори хвилини обмінялися голами. Спочатку Ганна Шульга відкрила рахунок, а за 46 секунд до завершення основного часу в боротьбі просто на лінії наших воріт м'яч від Джессіки Ігуєрас відскочив у сітку. Нічия — 1:1, і поєдинок перейшов в овертайм.

На самому його початку Юлія Костюк фантастичним ударом знову вивела нашу команду вперед. Але іспанки ще раз зуміли відігратися — 2:2. Справа дійшла до серії пенальті, в якій сильнішими виявилися наші суперниці — 5:3.

Таким чином, збірна України посіла друге місце на Європейських іграх у Тарнові. Переможець турніру — команда Іспанії.

III Європейські ігри. Турнір із пляжного футболу. Жінки

Фінал

Іспанія — Україна — 2:2 (5:3, по пенальті)

Голи: Ігуєрас (36), Мірон (38) — Шульга (35), Костюк (37).

Іспанія: Гальєго, Педро, Мірон, Манау, С. Гонсалес, Кр. Гонсалес, Алькаїде, Корбачо, Асенсіо, Кар. Гонсалес, Ігуєрас.

Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.

Попереджені: Дубицька (16), Кліпаченко (22), Шульга (35).

Матч за 5-те місце

30.06. Чехія — Італія — 2:3, у дод. час

Півфінали

30.06. Португалія — Україна — 1:3

30.06. Польща — Іспанія — 2:3

Матч за 3-тє місце

01.07. Португалія — Польща — 2:2 (3:0, по пенальті)

09.11.2023 15:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу зберегла місце в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) учетверте поточного року...

10.11.2022 18:23

Жіноча збірна України з пляжного футболу не змогла зробити камбек у матчі з Англією на Neom Beach Soccer Cup 2022

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного фу...

31.08.2022 15:32

Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася на старті кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі...