Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула вольову перемогу над Італією на Європейських іграх

У своєму другому поєдинку III Європейських ігор у Тарнові жіноча збірна України з пляжного футболу переграла команду Італії.

Після вчорашньої поразки в стартовому матчі на III Європейських іграх у Польщі від команди Іспанії (4:6) сьогодні підопічні Юрія Клименка зустрічалися зі збірною Італії, яка посідає шосту сходинку у світовому рейтингу BSWW (Україна наразі п'ята).

Перший період пройшов за невеликої переваги українок, які завдали на три удари по воротах більше, ніж їхні суперниці (8:5), однак на табло залишилися нулі. У другій 12-хвилинці була така сама картина — наші дівчата створили більше моментів, але безрезультатно.

А от на початку третього періоду італійка Катаріна Барджі вивела свою команду вперед. Рятівницею ж синьо-жовтих виступила Юлія Дехтяр. Двічі за хвилину вона спрямувала м'яч у ворота суперниць.

У результаті — 2:1 на користь збірної України, яка зберігає шанси на медалі III Європейських ігор.

III Європейські ігри. Турнір із пляжного футболу. Жінки

Група В. 2 тур

Італія — Україна — 1:2

Голи: Барджі (26) — Дехтяр (33, 34).

Італія: Галлоні, Руотоло, Барджі, Піза, Майорка, Іанелла, Феррацца, Сантос, Веккйоне, Саджон, Натіккйоні, Прівітера.

Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.

Попереджені: Натіккйоні (29), Веккйоне (36) — Дубицька (33), Шульга (34), Костюк (36).

Вилучена: Шульга (34, друге попередження)

Команда І В ВО ВП ПП ПО П М О
1  Іспанія 1 1 0 0 0 0 0 6—4 3
2  Україна 2 1 0 0 0 0 1 6—7 3
3  Італія 1 0 0 0 0 0 1 1—2 0

Завтра у збірної України — день відпочинку. Натомість між собою в нашій групі В зіграють команди Італії та Іспанії. Підопічні ж Юрія Клименка знову вступлять у боротьбу в п'ятницю, 30 червня. Із ким і коли вони гратимуть, залежить від результатів матчів, що залишилися в обох групах.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...