Олександр Косенко: «І серби, і бельгійці, і поляки — усі вміють грати. Вважаю, що група рівна…»
Сьогодні відбулося жеребкування елітного раунду відбору ЧС-2024 з футзалу, за підсумками якого збірна України потрапила до групи В разом із командами Польщі, Сербії та Бельгії.
Головний тренер збірної України Олександр Косенко поділився своїми думками щодо майбутніх суперників із прес-службою Асоціації футзалу України.
— Наразі будь-яка збірна з тим форматом, що зараз буде, може відібрати очки в будь-якого суперника, навіть якщо хтось на папері буде фаворитом, а хтось — аутсайдером. Особливо це стосується домашніх поєдинків, адже вдома, як то кажуть, і стіни допомагають. Тим більше, я вже неодноразово казав, що всі збірні гарного рівня, усі підтягуються у своїй майстерності. І серби, і бельгійці, і поляки — усі вміють грати. Тому треба готуватися. Я вважаю, що група рівна, усі чотири збірні — приблизно одного рівня.
Польський футзал зараз розвивається швидкими темпами. У тамтешньому чемпіонаті грає багато легіонерів, і польські футзалісти прогресують. Є гравці дуже хорошого рівня. Це стосується і сербської збірної. Ми знаємо, що будь-яка команда з Балканського півострова — дуже потужна. А бельгійська збірна — технічна. Вона трохи іншого напрямку, але теж хорошого рівня. Думаю, буде цікаво.
Олександр Косенко: «Усі команди, які потрапили на чемпіонат світу, мають свої сильні сторони»
26 травня в Узбекистані, на головній площі міста Самарканд &...
Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...
Олександр Косенко: «Ми витримали, не програли боротьбу — це головне»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...
Олександр Косенко: «Я дякую хлопцям, вони дійсно заслужили вихід на чемпіонат світу»
Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...